Recommended Posts

DRUGARI,

imam problem kod pomenutog auta od pre par upalim svetla najnormalnije rade kratka i onda od jednom se sama od sebe ugase pa upale i tako da poludim pa onda prestane i drzi pojma nemam sta je i problem kod instrument table pise CODE umesto kilometraze i tabla je mrtva nista ne radi od satova isto tako kod sledeceg paljenja kad njemu bude zanimljivo proradi sve i tako u krug :blink: :blink: :blink: :blink:

mislim ako je djavo usao u njega treba mi broj neke vracare da resi problem :pleasantry: OVO NISU CISTA POSLA :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Najverovatnije negde gubi kontakt. Moras ici redom i pratiti gde gubis kontakt. Osiguraci, prekidac, lkm...

Za instrumentalku, verovatno isto neki kontakt, mozda i u samoj tabli. Ako imas od nekog tablu da stavis da bi znao da li je do table.

Link to post
Share on other sites

resen problem sa instrument tablom skinuo je posto imam jos jednu za delove sa zadnje strane ima neki čip u zelenom plastičnom kućištu stoji ovaj se nesto rasklimao stavim iz ove druge za sad radi bez problema samo sto taj čip čuva stanje kilomertaze pa mi je to sad izmenjao ali to ne predstavlja problem...

svetla jos uvek rebus moram ici redom i skidati releje, prekidac sam raskacio sve deluje normalno ovako kad pogledam :e30:

Link to post
Share on other sites

Skini semu i teraj redom i ne mozes promasiti. Moras kontrolisati da li imas napon tamo gde sve treba da bude. Odokativno mozes da preskocis problematicnu tacku. Ako zapne, pisi.

Link to post
Share on other sites