Recommended Posts

neznam cuo sam od ljudi sta ga imaju da je jako nezgodan za spustanje sta ja znam nisam zavirivao ali svakoga sta sam vidio da je spusten da valja tj. da ne lupka neki vrag non stop u njemu bio je odradjen originalnim amortima sa stelanjem visine a ovi sta su god pokusavali spirale ovo ono nisu bili zadovoljni

Link to post
Share on other sites

..to sam i ja cuo da je malo nezgodan za spustanje al' kad mi djavo ne da mira.. :D

Probacu da nadjem negde polovne mada koje sam srece cisto sumnjam da cu uspeti.. :)

U protivnom bi mi jedino ostalo sabijanje..Koliko to moze da kosta otprilike i kome da se obratim..? :D

Link to post
Share on other sites

jbt ali kako je to avto stabilno kad se spusti kod frenda njegov na 17' felge bio i spusten maximalno nema tog boga da ponese nema sta mu nismo raditi ali ne ne ko karting kroz krivine ide 30% brze od RVD mozes kroz krivine stabilan po mokrom isto rvd po suhom ali ako se spusti pilanjem e onda je to druga prica neznam zasto ali gubi auto na stabilnosti jako puno

Link to post
Share on other sites

..on jeste ix,medjutim skinut mu je prednji pogon i moram danas-sutra da proverim dali je ostao stari ili je stavljen obican trap..Mada iskreno,jel'moze neki savet oko tog proveravanja..? :good:

Link to post
Share on other sites

Druze pazi ako stavis crvene kratke opruge naprijed a pri tome ako su amortizeri uljni, doc ce do pomjeranja nagiba tockova sto se kod kockice ne moze korektovati,i za poslijedidu ce doc deranja guma sa unutrasnje strane.

Link to post
Share on other sites

..pa ove sto sam nasao i jesu crvene..a zadnje zelene.. :)

Medjutim nikako od posla da odem kod majstora pa da ga dignem na dizalicu i uslikam trap..

Mada,cuo sam se sa Klinikom i kaze mi on da moze da se spusti i da odgovaraju opruge..Tako da.. :preved:

Link to post
Share on other sites