Litar benzina u Vencueli 2,1 RSD


Recommended Posts

Ma samo ne kontam svuda se ta nafta treba izvaditi iz zemlje i treba se preraditi u rafinerijama istim procesom i sad na kraju njihovo gorivo je skoro dzabe a kod nas je skuplje od krvi ,samo nase akcize za 1 litar su kao njhovih 50 litra benzina ....

Link to post
Share on other sites

Oni imaju pare da kupe vodu ali smo im mi daleko a i prodali smo izvore raznim strendzerima, tako da i varijanta litar za litar (vode za benzin)otpada :) Dubai trosi jace od milion dolara dnevno samo za zalivanje zelenih povrsina u gradu......

Link to post
Share on other sites

ja sam upravo na to i mislio,jer sve dok imamo dzabalesku vodu,nekako cemo.E a kad pocnu i to da nam naplacuju i to papreno,onda smo ugasili totalno. Jer definitivno se bez svega moze,al bez vode nikako. A kako je praksa u svim zemljama koje su imale vodu za dz,docice kojekakvi strucnjaci koji ce prvo da otkupe sve moguce izvore,a onda ce ono malo sto ostane slobodnih da zatruju ili proglase zatrovanim i tu pocinje haos.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Strašno. Oni su "glupi". Kukaju kako prodaja opada a dižu cene. Pa niko neće da kupi kad je papreno. Ali nee... bolje prodati 2 litra za 300 dinara, nego 5 litara po 60.

Izbiće neko sranje 100%...

Link to post
Share on other sites