E32 730 AUTOMATIC


Recommended Posts

Hvala lepo.Uzivo je mnogo lepsi.Slikacu ga opet pa cu postaviti jer su to slike sa nekim aparatom koji nisam znao ni da nastelujem.Na satu ima 110 hiljada km ali to nisam ni gledao.

Od opreme ima sve sto treba,sem vazdusnih jastuka.Sve je ispravno i ne nedostaje mu ni najmanja sitnica.Pre 3000km mu je ugradjen i sekven plin a po recima prethodnog vlasnika,potrosnja po gradu mu je 18l.Ja sam ga uzeo pre par dana i jos nisam stigao da ga testiram.

Link to post
Share on other sites

Skroz OK. Jedino što ako nema plin ima da svraćaš "na svaku" pumpu... u gradu ne može da troši manje od 15L/100km a na putu računaj oko 10-tak litara... Ali opet, ako si ga uzeo za uživanje i nećeš praviti neku veću godišnju kilometražu, sasvim je OK.

Link to post
Share on other sites

Ima sekvent koji je ugradjen pre 3000km. Medjutim,auto sam kupio jer imam Nisana dizela za svaki dan i Subarua za zimu i kijamete (oba su vrsnjaci sa ovim BMW-om).Tako da sam odlucio da kupim neku ladju a e32 mi se sam namece vec par godina i prosto mi je neshvatljivo da takav auto,koji je kao nov kostao da si mogao da kupis 2 stana,sada kosta kao raspali Golf 2 koji je oduvek bio sirotinjski auto.Naravno,ne zelim nikoga da vredjam ako ima Golfa dvojku ali jednostavno kada sve saberem i oduzmem bilo bi glupo ne pocastiti sebe jednim takvim autom za tako male pare.Taj auto kosta kao krompir 80din/kg a vozis mocan i bezbedan auto.Tom politikom sam se vodio pa sta bude.Na kraj krajeva i da ga bacim za 3 godine necu nista izgubiti na njemu.

Link to post
Share on other sites

jebiga odavno je golf sinonim za stedljiv i ekonomican auto za odrzavanje u srbiji.drzi cenu zbog toga,dok pravim autima pada cena.i bice tako jos dugo.malo je i kriza i besparica ucinila svoje da tako bude.narod gleda dzep pa zato cene golfa.e sad sto neki tamo bmw nema cenu i moze da se kupi za dz.nema veze vazno da ne bije po dzepu.samo mi jos fanatici bmw cenimo kvalitet,status i moc.ostalo je sve ekonomija i komercijala.pa evo ti sam rece da imas 2 auta koja ti sluze za akanje i ekonomiju.ali bmw si kupio zbog statusa i kvaliteta/zar ne?srbilend brate.postujem sve koji imaju golfa(cak je i moj prvi auto bio 2-ka naftarica)ali stvarno je seljacki.ja sam seljak koji je otvorio oci pa kupio bmw.a znamo koliko jos ima seljaka u nasoj nam lepoj zemlji.....

Link to post
Share on other sites

Auto je 1987god i uzeo sam ga jer mi se taj model oduvek svidjao a ovaj mi je povoljno naisao a uz to je i lepo ocuvan.Posto mi je to cetvrti auto u porodici,sluzice samo za neki dalji put ili vikend voznju,sto bi se reklo onako za dusu.

Auto je perfekcija...pravi primerak sedmice i kako ona treba da izgleda....ajd kad vec kazes da ti je povoljno naisao kazi koliko je to povoljno..ne moras u evro vec ono otprilike..

Link to post
Share on other sites