Recommended Posts

Jedno vreme mi se pokvario auto to jest bio je protokomer u pitanju. Zna boban. Bio sam do njega i cuo je kako mi je radio auto..posle toga taj protokomer sam otvarao i namsetio sam ga napokon sve radi ko zmaj..e sad je problem kad sam skidao granu i posle 1 i nesto meseca vratio je sve sredio upali iz cuga na plin al nece da mi radi na benzin prvo je radio kao traktor ko da mu dizna neka ne radi a sada nece uopste...Muka me vata ako mi stane auto a na plinu je nmg nikako do pumpe i razmisljam da ga odnesem kod majstora al pre toga hocu cujem vase misljenje sta mislite do cega moze biti?

a inace moguce da cu ga prodati al nzm sta da radim jos uvek se razmisljam...

Link to post
Share on other sites

druze ne budi malodusan sigurno ce neko da ti pomogne ( kao sto su meni nebrojeno puta ) samo budi strpljiv ,ne vise svi na kompu po ceo dan samo da dele savete !!!

Link to post
Share on other sites

Samim tim kad si napisao možda ću ga prodati odvraćaš ljude da ti pomognu.

Može biti opet do protokomera.Zašto si skidao usisnu granu,ako dobro nisi vratio moguće da vuče negde falš vazduh i na plin će ti raditi,mada će da detonira pre ili kasnije,al na benzin neće.Pogledaj da nisi neki senzor raskačio.

Ako si siguran da imaš benzin moraš otići do majstora da izmeri pritisak pumpe i da proveri regulator pritiska.Pročačkaj malo pa daj neku informaciju još da probamo da ti pomognemo. :thumbsup: :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

Prijatelju, ja ti mogu savjetovati da vadis taj plin iz auta ako je obicni ako nije sequent. Prije na BMW-u sam imao obicni plin i stalno me z****avao i prodam ga, a imao sam sa sequnt-om i to je sasvim druga prica vozio bez ikakvih problema. To je moje iskustvo sa tim plinom

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Da imam para nebi ni ugradjivao plin ... sekvend plin je preskup za sestaka a ne ide mi u prilog da uzimam plin za auto toliko star

Bio sam kod majstora pumpa slabo baca. tako da znam bar sta je problem.. Kupio sam svecice 6 novih filter i ulje pa cu to da sredim a za pumpu cu da vidim sta cu

Link to post
Share on other sites