Recommended Posts

Igleda da je riknuo pokazivac spoljasnje temperature jer pokazuje stalno -40 stepeni pa me zanima gdje se nalazi je li negdje ispod prednjeg branika pa da to mjenjam ako je crklo

Link to post
Share on other sites

Ako imas automacko zatamnjivanje spoljnih retrovizora i jos grejac na sve to odmah menjaj....da ti sranje od 15 ojra ne razjebe ogledala koja su najmanje 200 stoje.......

Link to post
Share on other sites

Da radi se o tome da grejaci retrovizora zavise direktno od pokazivaca spoljne temperature.Ako je isiti ne ispravan i uvek pokazuje -40 grejaci ogledala non stop rade.To ima za posledicu da spoljna ogledala pocnu vrlo brzo da matiraju i dobijaju neku cudnu boju.Ako su jos u pitanju elektrohromacka ogledala proces je jos brzi i zajebaniji....jel postoji mogucnost oticanja te tecnosti iz retrovizora i slivanje po farbi a to uopste nije lep prizor:)Ja sam tu skolu platio onomad kad sam naleteo na lisicu pa mi je izmedju ostalog nastradao pokazivac temperature.Auto je vozen samo od Srbije do Austrije i odmah ostavljen u servisu.Obadva spoljna ogledala su pocela da matiraju i morala su da budu zamenjena....Kod mene je u pitanju bila skuplja varjanta to jest elektrohromacka ogledala...Cena je paprena samo za ogledala preko 500 eura naravno iz orginala.Na ebay-u polovna nema ispod 120 po komadu....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...