Recommended Posts

Danas mi je izbacio trans. failsafe prog. i jako se tesko kretao kao da krecem trecom i akd sam se zaustavio i ugasio pa ponovo upalio auto sve radi normalno

Link to post
Share on other sites

e blago meni dje uzeh automatik strahovao sam ja od takvih stvari zato je manuelni zakon nego zanima me jos nesto ako je nesto pokvareno askupa je popravka sta bi mi trebalo sve od djelova da ubacim rucni mjenjac i otprilike koliko bi to kostalo

Link to post
Share on other sites

e da zaboravio sam da kazem da se to pali uvijek na isto mjesto ali na identicno mjesto i to poslije nekih 10-tak km voznje i kad ugasim i upalim vise se ne javlja dok opet ne krenem negdje dalje a kroz grad nikad se nije upalio

Link to post
Share on other sites

Posaljes menjac u Valjevo ili dodjes,i ljudi ti poprave.

Ma dje cu u valjevo dalekooo gledacu u podgoricu u bmw ovlasceni servis pa da vidimo

Link to post
Share on other sites

Ma dje cu u valjevo dalekooo gledacu u podgoricu u bmw ovlasceni servis pa da vidimo

U BMW-ovlašćenim servisima menjače ne popravljaju jer ne postoje delovi koji stradaju da se kupe novi,samo komplet menjač.Od delova jedino ima da se kupi u BMW-u turbina,elektroventili,karter,filter i ulje.Lamele i ostalo nema.Kod Grebovića pogledaj on ti može srediti ali spremi od 500-1000e za opravku..

Link to post
Share on other sites

Taj problem hoce da naprave i delovi u menjacu koji u opste nisu skupi, samo je pitanje ko ce koliko da te nagazi. Moj savet ti je da ti neko prvo dijagnostikuje kvar u menjacu pa onda kalkulisi sta ti je isplativije. Moze biti puno toga u njemu da ti pravi taj problem.

Link to post
Share on other sites