320i E30 M20 6 cylinder 1989god.


Recommended Posts

Ljudi u jednoj dilemi sam:

Potreban mi je odgovor oko ove serije .

Posedujem BMW E30 320i sa 6 cilindra 8v, 5 stepeni prenosa , cm3 1976, 95 kw, 1145kg. 1989god. ali kad sam otvorio haubu svud su bile nitnovane plocice na kojima pise alpina E30 .

probao sam da na internetu pronadjem detalje o toj seriji pa nisam nigde nasao pod nazivom alpina sa ovim karakteristikama.

Nasao sam kompletan opis mog vozila i evo prilazem text.

Modified 1989 E30 BMW 320 I Motorsport Custom

You are bidding for this stunning motorsport

inspired BMW E30 with the powerful 2.0 litre 6 cylinder

engine and 5 speed manual gearbox.

This car is in superb all round condition and has many outstanding features which make it a one off.

Standard features include electric windows, central locking, electric mirrors, sunroof and power steering.

For security it has a Cobra full...

Make: BMW Model: 320 I Year: 1989 Color: Burgundy, Maroon Mileage: 95500 Fuel: Petrol.

Transmission: Manual.

Doors: 4

1989 bmw 320 e30 .

Pa ocekujem pomoc oko toga da li su naknadno ubacivane plocice.

Link to post
Share on other sites

Slikaj lepo sve plocice i postavi, pa cemo da vidimo.

Ako je beli auto, moze biti da je plocica na kosu Alpine Weis, to je oznaka boje.

A da je ALPINA stvarno, znao bi.

Vodio bi se kao alpina u saobracajnoj, imao bi drugaciju oznaku modela ( nebi se zvao 320i) itd itd. Al posto zivimo na balkanu, dosta auta je stiglo od preko pa je ovde prekrsteno.

Slikaj sve, pa ces dobiti odgovor.

Pozdrav !

Link to post
Share on other sites

Hvala na savetima svima koji ste mi izasli u susret sto se tice ventila ima ih 12 a po pitanju slika to cu uraditi ovaj vikend pa cu se valjda snaci da ih postavim i nadam se da cu dobiti odgovore.

Link to post
Share on other sites