Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vala ni ja nisam znao za ove podatke, ovaj s16 kao da ima trupac umesto noge :P i ja bre teram kao sasav i zadriftujem skoro na svakoj raskrsnici i nikad mi ne predje 18l ali nesto realno je 15, moze i do 13 po gradu da se spusti ali kao deda da se vozis, znaci oko 15 je realno uz malo tezu nogu na gasu, sta mu ovaj radi pa pravi 22l na 100km to ne zna ni Sv. Petar :P

Link to post
Share on other sites

Vala ni ja nisam znao za ove podatke, ovaj s16 kao da ima trupac umesto noge :P i ja bre teram kao sasav i zadriftujem skoro na svakoj raskrsnici i nikad mi ne predje 18l ali nesto realno je 15, moze i do 13 po gradu da se spusti ali kao deda da se vozis, znaci oko 15 je realno uz malo tezu nogu na gasu, sta mu ovaj radi pa pravi 22l na 100km to ne zna ni Sv. Petar :P

Ja ne znam ali 10l 40km

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da tebi to nesto nije u redu, moje misljenje, mozda bi trebao da proveris da ne curi negde, ja kad sam kupio peticu pre 3 meseca za 1000 din sam prelazio oko 70km, jednom mi vise stajao nego sto sam ga vozio i pap, nesta plina na 60km, ja opet sipam i odem da proverim na 3 selne mi cureo plin, i evo sad za 1000 din predjem oko 90km neka normalna voznja, bez mnogo milovanja i mnogo rktanja, mada opet ne moze se porediti gracka voznja u Bg-u i u Kg-u ali ja mislim da tebi to nesto mnogo trosi, proveri ti to da li curi negde i neka ti neko zakaci plin na dijagnostiku, mozda moze da presteluje malo i da smanji potrosnju...

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da tebi to nesto nije u redu, moje misljenje, mozda bi trebao da proveris da ne curi negde, ja kad sam kupio peticu pre 3 meseca za 1000 din sam prelazio oko 70km, jednom mi vise stajao nego sto sam ga vozio i pap, nesta plina na 60km, ja opet sipam i odem da proverim na 3 selne mi cureo plin, i evo sad za 1000 din predjem oko 90km neka normalna voznja, bez mnogo milovanja i mnogo rktanja, mada opet ne moze se porediti gracka voznja u Bg-u i u Kg-u ali ja mislim da tebi to nesto mnogo trosi, proveri ti to da li curi negde i neka ti neko zakaci plin na dijagnostiku, mozda moze da presteluje malo i da smanji potrosnju...

tri puta kacen na dijagnostiku,i sve je ok...moracu to da proverim sto si rekao,ne secam se da li je on to radio

samo da prodje sneg ovaj da sve lepo pregledam

Link to post
Share on other sites

Proveri to, obicno se ne naplacuje ili das 200 kinete za pivo a pomogne mnogo, moze da se desi jer vidim da si radio skoro servis plina pa moguce da nisu lepo stegli sve selne, moguce i filter da negde curi, pogledaj obavezno i pozadi gde sipas plin jer ume i tu da curi... Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Proveri to, obicno se ne naplacuje ili das 200 kinete za pivo a pomogne mnogo, moze da se desi jer vidim da si radio skoro servis plina pa moguce da nisu lepo stegli sve selne, moguce i filter da negde curi, pogledaj obavezno i pozadi gde sipas plin jer ume i tu da curi... Pozdrav

hocu,provericu sve,icicu opet kod njega u servis da vidi sta je to

da sam hteo potrosnju toliku uzeo bih 4000 kubika :P

Link to post
Share on other sites

imam jedno pitanje,raspravljam se sa nekim u vezi toga pa da vidim ko je u pravu :D

trenutno su mi zimske gume 195/55/15 na kolima a trebam letnji set da stavim gde ide zadnje felne 10j i prednje valjda 8j ili 7.5j ne znam tacno...e sada na 10j koje gume moraju da idu? da li mora 255 ili moze 245? na 10j

i koja bi razlika u potrosnji bila?

Link to post
Share on other sites

Isti q, i 245 i 255...

pa dobro nije bas toliko isti za napred :P napred cu videti 235 da li moze,a nazad onda 245 ili 255 ali me zanima na osnovu mojih sada 195 koja je razlika u potrosnji?

Link to post
Share on other sites

napred najbolje 215,nista preko toga ...a pozadi po meni najbolje 245... sve preko toga izgleda ruznoooodance3.gife30.gif

nazad cu 245/45.

a napred jbt ne znam da li moze 215 sunce mu njegovo :D kako da proverim to?

Link to post
Share on other sites

pa kako da li moze,pa to je samo 8 J napred ;) stavljaj i nepitaj nista haha :) /45

ako stavis siru gumu napred pojesce felnu i nece da lici ni na k***c ...

na mojoj petici bivsoj su bile te dimenzije pa pogledaj ;)

Link to post
Share on other sites

pa kako da li moze,pa to je samo 8 J napred ;) stavljaj i nepitaj nista haha :) /45

ako stavis siru gumu napred pojesce felnu i nece da lici ni na k***c ...

na mojoj petici bivsoj su bile te dimenzije pa pogledaj ;)

pogledao sam sada tacno,zadnje 10j prednje 8.5j :) znaci pozadi def idu 245/45 a napred aj verovacu ti za 215/45 :D

Link to post
Share on other sites

Matori i dalje ce da ti trosi izmedju 13 i 20l po gradu, ne moze manje a ne verujem ni da ce vise od toga tako da ne moras da se sekiras ;)

Link to post
Share on other sites