automatsko paljenje svetala


Recommended Posts

Da li bmw e46 podrzava funkciju da prilikom otkljucavanja vrata daljinskim pali svetla kako spolja tako i unutra.Kod mene to radi samo unutra.Uz to prilikom zakljucavanja vrata zmigavci blinknu jednom dok priikom otkljucavanja se ne desava nista,da li je to problem ili je to normalno.

Link to post
Share on other sites

Normalno je...Sto se tice alarma sve moze da se ukljuci i iskljuci(migavci,sirena) preko dijagnostike...naravno ako imas fabricki alarm,a sto se tice svetla da pali spolja koliko ja znam ne moze.Moze samo ako ti neko poveze tako...

Moze da se ukljuci i automatsko paljenje svetala ali samo kad das kontakt ili upalis auto...sve zavisi sta ima od opcija.

Link to post
Share on other sites

Pa to i kazem.Kad zakljucavam zmigavci trepnu jednom a kad otkljucavam pali se svetlo u kabini.Ako kojim slucajem zakljucam na daljinski a otkljucam na vrata cim otvorim vrata pocinje da svira alarm.Ja bih zeleo da mi se prilikom otkljucavanja na daljinski upale i svetla to sam video na nekim modelima da moze zato i pitam koje je resenje.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ja sam pre neki dan kod prijatelja konfigurisao opcije, ima ih mali milion. Sto se paljenja svetala tice, ja sam namestio da se pale pri kontaktu i gase kad se auto iskljuci, s' tim da je prekidac za svetla uvek upaljen. Ne znam da li je to moguce pri otkljucavanju auta.

Link to post
Share on other sites

Ma covek hoce da ima follow me home sveta da kad zakljuca ostaju svetala 10ak sekundi ili kad otkljuca da upali farove umesto svetla u kabini! a to sto vi piste je daylight opcija !

Za fabricki alarm ne znam ali ako moze na pijacni ta funkcija verujem da moze i na fabricki

Link to post
Share on other sites

Normalno je...Sto se tice alarma sve moze da se ukljuci i iskljuci(migavci,sirena) preko dijagnostike...naravno ako imas fabricki alarm,a sto se tice svetla da pali spolja koliko ja znam ne moze.Moze samo ako ti neko poveze tako...

Moze da se ukljuci i automatsko paljenje svetala ali samo kad das kontakt ili upalis auto...sve zavisi sta ima od opcija.

Bole vam je sve rekao, meni su on i Bata "popalili" sve opcije.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...