Preporuka


Recommended Posts

Zdravo drustvo.

Pre par dana sam kupio 318i e36 m40 1991god.

auto je za njegove godine u dosta dobrom stanju sem enterijera na kom bi trebalo malo da se poradi...

Skoknuo sam do majstora kako bi utvrdio sta bi trebalo da se odradi na njemu kako bi bio miran duze vreme.

Konstatovao je da bi trebalo da se zamene

1.manzetne na zupcastoj letvi

2.gume na balans stangli

3.valjda selen blokovi tj.one gume na viljusci pozadi

4.obe kugle na zadnjim tockovima(ali i nemora)

5.klinasti kaisevi

6.zupcasti kais i spanel(to radim zbog sebe)

7.ulje(PREPORUCITE KOJE)

8.filter za ulje

9.filter za gorivo

10.filter za vazduh

11.pumpa za gorivo potapajuca

po prvi put se srecem sa bmw-om i totalni sam nepoznavalac,pa me zanima vasa preporuka za ulje (motor je u ok stanju ne duva)

zanima me i vasa preporuka za radnju gde bi mogo da kupim kvalitetne delove,ali u isto vreme da mi ne oderu kozu,takodje bi mi dosta znacilo da mi otprilike kazete koliko kostaju navedeni delovi.

unapred hvala

Link to post
Share on other sites

Sto se delova tice, BMW Line u Sarajevskoj. Ako platis clanarinu za klub tamo imas ozbiljne popuste. Sto se tice ulja procackaj po forumu, pisano je dosta o tome. Najbolje da napravis spisak i da ih zoves ili odes do njih, tamo imas i ulja.

I naravno, dobrodosao.

Link to post
Share on other sites

Covece pa ti si iz rodnog grada naseg predsednika :)

U Leskovcu postoji ozbiljna ekipa iz ovog kluba, skupljaju se nedeljom, najbolje da se vidis sa njima, sve ce da ti objasne, pomognu...

Link to post
Share on other sites

cuo sam za okupljanja kod pumpe ramaza ali neznam dali se jos uvek okupljaju tamo i u koje vreme,sorry za off al nek se neko javi da me pozove na druzenje da ne upadam nepozvan :-)

upravu ste tamo cu da se javim pa ce valjda da me izvedu na pravi put :-)

Link to post
Share on other sites