Recommended Posts

Molim Vas dragi clanovi, da li mi neko moze pokazati kako izgledaju levi i desni nosac motora za moj auto.

Kupio sam levi nosac motora (donet po jeftinijoj ceni preko grane, covek koji ga je doneo kaze da su i levi i desni isti), a kada sam otisao kod majstora da ugradim on je rekao da se ne uklapa, i ne samo to, nego vec da levi nosac potpuno drugacije izgleda, a da desni izlgeda isto kao ovaj sto sam ja doneo, ali bez obzira sto izgleda isto NE UKLAPA SE. kaze da se drugacije srafi.

Moze li mi neko reci da li su oba nosaca ovom autu ista, i gde ih mogu nabaviti po nekoj pristojnoj ceni.

Ovom liku ne pada napamet da mi vrati pare, jer je deo doneo iz inostranstva, a vise nece putovati.

inace deo koji mi je stigao je meyle, uslikacu ga kasnije pa cu postaviti, pa mi recite da li je to taj deo, ili ovaj majstor nema pojma :pilot:

Link to post
Share on other sites

M57 motori imaju razlicite nosace....a mozes ih nabaviti u BMWLINE-u od kopije do orginala

Link to post
Share on other sites

Hvala za ovu sliku druze.

izgleda da je majstor ipak bio u pravu. desnom nosacu motora ipak ide sraf kroz "ovo metalno gore".

Nosac koji sam ja dobio ima telo kao ovaj na levoj strani slike, a srafi se kao ovaj na desnoj strani slike.

Ne mogu da uslikam sada deo jer sam dao caletu auto da se posluzi (deo vozam na zadnjem sedistu:)

Ljudi iz BMW LINE mi jos nisu odgovorili. sacekacu jos malo, pa cu ih nazvati.

@BMW KLINIK

@CasperBg82

Hvala na izdvojenom vremenu momci.

Samo jos jedno pitanje. da li se isplati nabavljati polovne nosace ako su mi kojim slucajem novi preskupi?

Link to post
Share on other sites

Napisi neku oznaku tog nosaca sto imas pa ce se naci sa kog je modela

e vidim iz Nisa si, i ja sam. Lepa ti je petica, svidjaju mi se farovi takodje.

Da nisi onaj 328i kupio od Gorana iz PP. Mislim da je on imao 328i,i po slikama bih rekao da je to taj.

Inace sto se oznake na ovom nosacu tice, nisam obracao paznju na to dok sam slikao, a sad me mrzi da idem do auta da trazim oznake :D samo znam da je u pitanju meyle.

Sutra preko dana cu.

Link to post
Share on other sites

Ovo je nosac koji sam dobio:

rszsam1090.jpg

Ovo je nosac motora od 525tds odnosno od tvog prethodnika m51d

Link to post
Share on other sites