Recommended Posts

Pozdrav! Dakle vec sam bio stavio jednu temu,sa pitanjem sta se dogadja,zasto mi auto lose pali i pokusao objasniti kako se ponasa pri startovanju. Sad sam nasao ovaj video koji pokazuje identicno sta se dogadja kad palim. U cilju da resim ovaj problem,vec sam zamenio sva cetiri grejaca,i nista se nije promenilo. Imam utisak kao da grejacima niko ne govori da je dat kontakt i da zelim da upalim auto,tj mislim da se grejaci uopste ne pale. Malo sam to prostije objasnio ali u cilju da sto bolje razumete. Covek koji je ubacio ovaj klip je resio ovaj problem, i kaze da ako sam zamenio grejace,moze biti neki relej grejaca ili slicno. Vas molim za pomoc posto se ne razumem bas. Hvala vam i zamolio bi vise odgovora, u poslednje vreme najvise jedan odgovor dobijam. Pozz, Aleksa.

Link to post
Share on other sites

Jel si ga kacio na dijagnostiku?

Kacio i pokazao da sva cetiri grejaca ne rade. Zamenio ih ali se ispostavilo da su ispravna sva cetiri (ta stara). Sta kazes?

Link to post
Share on other sites

Aleksa, postoji modul grejaca. Preko njega ide struja na grejace. Ja sam ga prosle godine menjao, jer sam imao problem startovanja auta na temperaturama nizim od -5 stepeni. Takodje moze biti i povratni ventil. Najbolje je da ga prikacis na neku bolju dijagnostiku DIS, BOSCH, GT1 ili slicno, da ovako ne nagadjamo.

Link to post
Share on other sites

kod e90 grejaci motora se pale cim otvoris vrata na autu i rade odredjeni vremenski period

zbog toga je cest kvar otkazivanje modula grejaca

zameni njega i naravno proveri dizne tj na dijagnostici zive podatke istih

Link to post
Share on other sites

Aleksa, postoji modul grejaca. Preko njega ide struja na grejace. Ja sam ga prosle godine menjao, jer sam imao problem startovanja auta na temperaturama nizim od -5 stepeni. Takodje moze biti i povratni ventil. Najbolje je da ga prikacis na neku bolju dijagnostiku DIS, BOSCH, GT1 ili slicno, da ovako ne nagadjamo.

hvala drugar!

Link to post
Share on other sites

kod e90 grejaci motora se pale cim otvoris vrata na autu i rade odredjeni vremenski period

zbog toga je cest kvar otkazivanje modula grejaca

zameni njega i naravno proveri dizne tj na dijagnostici zive podatke istih

Hvala drugar!

Link to post
Share on other sites