Recommended Posts

Udri po plinu, kad bih mogao ja bih vozio na ugalj.

Ko pelazi više od 20.000 godišnje ipak bi trebao razmisliti o plinu, iako i on više nije jeftin.

Jer za godinu dana vaš limeni ljubimac može popiti samog sebe.

Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..............

@!$%^&*FHFS%&FR^#*_U+GF^W&^*GF)*^E#$&RFGW%&@R)HR&(#_R%@_RH@*)+G!&*)FLQJD)U!)R&%T&@!_G+!&(G-_!@GHFG(_@!GHF(&!_@TF&*!%)*FG!@*$^F@!UF+)E~^+R&~TGFGGQIUGH~TY(R)~_R^~_@R^~_R%)R^~*$@%3`61249`375`48!@#$%^&*(

DA NE PSUJEM JER BIH SVASTA SAD REKAO I STA TREBA I STA NE TREBA!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

i plin je skup i on treba da poskupi za 30% :) resenje je metan koji za moj auto kosta bar pola mog auta :) .bice zajebano i ja vec razmisljam lagano o prodaji mog :rolleyes: ne radim vise nista, studiram i ne zivim sa mojima pa mi mnogo da dajem toliko para za corbu, a glupo mi je da mi stoji i da se vozim samo vikendom.

Link to post
Share on other sites

Ima jos jedan problem tu, a to je drzava. Cinjenica je da naftnim derivatima rapidno skace cijena ali i kada je padala mi nismo "gledali" pojeftinjenja. Igrom slucaja moj dobar prijatelj radi na tome i odredjuje cijene derivata uvoznicima. Cijena goriva (citaj - benzin) lane je mogla biti cak ispod 0,75 eura. Medjutim takse koje je drzava nametnula nisu dozvolile nikakvo obaranje cijena. Kada bi ste saznali koliko uvoznik u stvari placa litar benzina umrli bi ste, prvo od smijeha a kasnije od ljutnje, no to rade sve zemlje u svijetu ali i spustaju cijene. "Nasima" je prevelika papirologija pa im lakse da samo dizu.

Link to post
Share on other sites

Pa ako je istina za plin skocice na 65 dinara po litru, a u bre pa mi ko da imamo svajcarski standard, kakva bre papirologija, ma to sve alavo i bezobrazno samo deru po usima obican narod i trpaju sebi pare u dzep. Ma kako nismo gledali pojetinjenja, poskupi za 5 dinara pa onda pojeftini za 1 dinar. Ma bre na terazije sa njima, da ih podsetimo kako je nekada bilo.

Link to post
Share on other sites

pa kazu luksuz vozit bmw pa jbt danas je luksuz voziti i golf 1 diesel i on treba 7 do 8 eura na 100 kilometara jbt

ovo nas samo zakopava sto dublje i dublje iako smo na samom dnu i kod nas u BiH je isto ko i kod vas ali mozemo samo da sutimo u da nas prcaju dok necrknemo

Link to post
Share on other sites
pa kazu luksuz vozit bmw pa jbt danas je luksuz voziti i golf 1 diesel i on treba 7 do 8 eura na 100 kilometara jbt

ovo nas samo zakopava sto dublje i dublje iako smo na samom dnu i kod nas u BiH je isto ko i kod vas ali mozemo samo da sutimo u da nas prcaju dok necrknemo

Ej ja ne šutim, al eto oni opet prcaju :rolleyes:

Danas sam došao do informacije da je veoma lako moguće da barel nafte u naredne 3-4 godine bude između 150-200 USD.

E ovo me je već štrecnulo, ako ovako bude benzin će biti oko 1,75 evra a i plin će sigurno porasti za još ovoliko.

Jel prodaje neko BMW biciklo, kupujem samo sa M paketom.

Link to post
Share on other sites