e34 520i 1993god


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo slike bez dubinskog pranja :D

http://i47.tinypic.com/2napcf5.jpg

http://i48.tinypic.com/2dm8845.jpg

http://i45.tinypic.com/oi9el2.jp

moze neko da mi da neki savet oko zadnje zavesice?i kako alaram da namestim?

sledece nedelje ce biti odradjen prevod i ostale stvari i kasko ce biti produzen :)

Link to post
Share on other sites

moras da skines zadnje sediste, da bi skinuo onu dasku na kojoj se nalazi zavesica, ceo taj mehanizam je usrafljen na dasci, mada ako je do tog zupcanika nemas sta da gledas, jer je meni skroz sjeban i samo krci, uopste se ne pomera zavesica, pa sam je skinuo i stavio rucnu :) a nisam nasao nikog ko bi mogao da mi napravi to, jer je zupcanik sa jedne strane udbuljen i unutra se nalazi opruga, tako da jbg

Link to post
Share on other sites

imam ja dobrog strugara,sad cu da probam da je spustim pa da je gurnem skroz dole rukom...jer meni ide gore dole nego samo nece zadnja 2/3 cm da udje unutra...

a kako da nadjem i vidim akumulator?da vidim dali treba da se dolije voda ili je onaj sto se ne odrzava..

Link to post
Share on other sites

Ako ti pali na keca po ovoj ladnoci znaci da ne treba nista da diras. Cuti i uzivaj! ;) Koliko sam mogao da vidim po ovim fotkama, zaista nema manu ni iznutra.. :e30:

Link to post
Share on other sites

osigurace sam nasao i sad cu akumulator da proverim gde je :) pali on kao mina nego ako ne daj boze zakaze da znam gde je da ne moram i zbog toga da dajem majstoru pare :)

inace evo pao prvi sneg i sa bmw nemam probelma da krenem,stanem posto je tezak,nije kao lada da slajfuje gde hoce pa da nece da krene :D

Link to post
Share on other sites

daj link da vidim,ako je neki auto plac u ns jeste posto mi je tamo stajao 1 dan :D hteo sam da ga dam za skodu,pa kad sam vratio skodu uzeo bmw,jeste da je mator auto ali je casa nije krs ko skoda sa 400 000km na dusi a na satu 70 000km :D

Link to post
Share on other sites

daj link da vidim,ako je neki auto plac u ns jeste posto mi je tamo stajao 1 dan :D hteo sam da ga dam za skodu,pa kad sam vratio skodu uzeo bmw,jeste da je mator auto ali je casa nije krs ko skoda sa 400 000km na dusi a na satu 70 000km :D

Da na nekom placu. Stvarno izgleda vrhunski auto, greota ga dati za skodu.

Link to post
Share on other sites

ima ono standradno nema klimu,barem kako ja mislim,ma kakve skode kakvi bakraci...ovo je barem 1 covek vozio od kpovine do sad,a ove po placevima su iznjakani samo zvoni :)

eto taman da vidite kako auto izgleda :D

Link to post
Share on other sites

ima ono standradno nema klimu,barem kako ja mislim,ma kakve skode kakvi bakraci...ovo je barem 1 covek vozio od kpovine do sad,a ove po placevima su iznjakani samo zvoni :)

eto taman da vidite kako auto izgleda :D

Druze, vozio e34 prosle god. Imala je poprilicno lepu kilometrazu na satu,ali u voznji ne da nije zvonila, nego suskala nije ma sta da joj radis. Auto je bela ladja. :)

Link to post
Share on other sites

ovaj bmw ne ide od mene ni za koju cenu...samo mozda kupim jos jednu peticu e39 :D rodila se ljubav sa bmw i kraj :D

ne mogu da vam opisem kad sam seo u kola prvi put bmw i krecem za suboticu prava ladja na auto putu nista se ne cuje da skripi itd,a servis mu odradio isto kao za focus...sad videcemo

pa moj je preso 165 000km odprilike ima servisnu,i proven je zbog kaska..oko toga se ne nerviram :D

Link to post
Share on other sites

ne kupujem polovne stvari za kola nikad...kupicu mu letnje gume i alu felne org bmw i to kad bude trebalo da se menjaju gume...a te polovne felne nikad ne znas dali su varene pa polirane itd..ovako da malo vise para i znam da je novo.

bice fabricka neka felna,sad koja ne znam tacno..icicu u nemacku pa cu ih tamo uzeti jeftinije su :)

Link to post
Share on other sites