Recommended Posts

Pa da vam predstavim i ja svog BMW-a.Skoro sam postao vlasnik BMW-a 323i,auto je 1986.godiste uvezen je iz svajcarske 2006. godine i ja sam cetvrti vlasnik.Pre mene su vlasnici bili tu iz kraja tako da znam auto dobro.Presao je 240000 i ima servisnu knjigu od prvog dana pa do sad.Od opreme ima prednji m-tech podbranik, siber i fabricke alu felne,ako je to uopste neka oprema.Na autu je sve u prvoj boji osim desnih vrata.Imao je plin koji sam odma izvadio i sad je u postupku namestanja da radi na benzin.Inace to je peti auto u porodici tako da ce biti pravi vikend auto...Evo malo slika sto imam u kompu pa komentarisite.....

DSC_0047.jpg

DSC_0044.jpg

DSC_0043.jpg

DSC_0042.jpg

DSC_0040.jpg

to je to za sada od sika kacim cim bude jos....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super je,sve su redji za videti modeli 323i,,reci majke ti koliko je para ,auto,,mene zanima isto tako neka varijanta za 3-ći auto u kuci,,,

Ja sam je dobio takoreci dzabe drugaru su trebale pare zaneki auto i dao mi je za 1000 evra godinu dana registrovanu sa sve cetiri nove gume.

Link to post
Share on other sites

lepa kocka...kad bi stavio jos ostatak kita mt1 bila bi prava...

Hvala na savetu ali sto se toga tice ne diram nista tako je izasao iz fabrike samo sa prednjim mt-1,a i cetvoro vrata mi je lepsi kad ima samo napred

Link to post
Share on other sites

odlicno. ali sto da ne, mozes ti dodati zadnji branik, bord kompjuter, bilo sta od dodatne opreme, nece ti to pokvariti auto. + imaces zadovoljstvo da si nesto sam radio, zanimaciju.

Link to post
Share on other sites