Recommended Posts

Evo da predstavim moju kockicu, uzeo sam je pre mesec dana od clana foruma stefansd79,

ima da se sredjuje al je motor dobar i limarija/pod je ok, tako da ce biti dobra nadam se...

U planu je da se sredi mehanika prvo - karter, semering, dizne da se ociste, kocnice i ostale sitnice,

pa onda pred kraj leta komplet limarijski i farbanje komplet. Tada cu verovatno i ubaciti siroki stop.

Ovih dana ce se uzeti neki auspuh posto je ovaj produvao,razmisljam jos uvek da li sportski neki ili standard.

Posle ako bude love planiram servo i klimu i to bi bilo to.

Auto je '89 po papirima '86 po VIN broju, Jetronic, 129ks

1.jpg

2.jpg

31.jpg

32.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest nerro7

Da je opereš bila bi taman, al :pilot: progledaćemo kroz prste. ;)

Da bi ubacio široki štop, moraš da promeniš ceo zadnji deo. Ne isplati se a i M3 je uskih štopova :D

Link to post
Share on other sites

Da je opereš bila bi taman, al :pilot: progledaćemo kroz prste. ;)

Da bi ubacio široki štop, moraš da promeniš ceo zadnji deo. Ne isplati se a i M3 je uskih štopova :D

prve slike prljav od puta od plane do ns, a ove novije od gitovanja haube - sta cu da ne skinem boju odma pranjem :lol::lol::lol:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Uski štop je keva, ne diraj ništa ;)

Jesi razmišljao o shadowline lajsnama?

Nisam, kakve su?

hocu da ubacim podbranik neki i sajtne...

i plastificiracu taj spojler na gepeku,i a treba mi za njega lajsna ona sto ide...

razmisljam se za siroki stop kad budem radio limariju i farbao, zavisi od stanja

zadnjeg veznog lima, posto je tu radjen. Ako budem morao da menjam vezni lim stavio bi

siroki stop verovatno kad vec menjam, mada zavisi kako bude izgledalo sad kad ga sredim

sa ovim sitnicama

Link to post
Share on other sites

http://wp1016621.wp0...t/f00250/03.jpg

Evo neka slika od iznad, da budu ovakve, a ne hromirane... Možda i "bubrezi" da budu crni.

Da, to bi stavljao, lepse je nego hromirano. Treba i te plastike na branicima da zamenim, pa mozda sa njima,

koliko to moze kostati? razmisljam i o plasticnim branicima....

Bubrezi su bili crni, ali je maska bila u losijem stanju pa mi je otpala, pa sam stavio ovu, lepsi su mi hromirani bubrezi...

Link to post
Share on other sites

druze jedno pitanje ,spomenuo si neki VIN broj gde se nalazi i kako da proverim svoj auto ?

VIN ti je broj karoserije. Mozes ga videti iz saobracajne dozvole, ili direkt na karoseriji zavisi gde je od modela,

pocinje sa WBA pa brojevi.

Odes na sajt http://bmwfans.info/vin/ ili slicno, i ukucas 7 zadnjih cifri i izacice ti podaci, koji je model,koja godina,

oprema i ostalo.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 month later...