Recommended Posts

Hvala ljudi, maglenke su truba al mi znace pa ih neko vreme necu dirati :)

Motor je 1,6 i imam ambicije da ga menjam za neki malo ozbiljniji, kao i ovaj menjac sa 4 brzine.

Auto sam kupio u Uzicu, nisam se ni malo razumeo sta treba da gledam jedino mi je bio lep na oko.

Tako da je izdrzao do Zrenjanina i tu su poceli problemi :) ali malo po malo poceo sam da kontam

kako sta funkcionise tako da sam za osnovne stvari postao sam svoj majstor!

Link to post
Share on other sites

... nisam se ni malo razumeo sta treba da gledam jedino mi je bio lep na oko....

"уз малу помоћ, мојих Пријатеља, мом ће се срцу, испунити жеља..." :acute:

Link to post
Share on other sites

E, znak je dobra fora. Imao sam neke strokave kada sam uzeo auto a ljudi po oglasima traze previse para za njih!

Pa sam lepo nasao sajt http://www.autostikeri.com/index.php/galerija?id=7 i lepo sam kreirao svoj novi znak.

Dva znaka i privezak su me sa postarinom kostali manje od hiljadarke. Tako da, "uradi sam"

Link to post
Share on other sites

POZDRAV NOVOM ČLANU I DOBRODOŠAO.

JA SPREMAM 1502 I KO ZNA KAD ĆE PROHODATI ALI NE ODUSTAJEM JER LJUBAV JE TO ŠTO KAŽEŠ. STIKERI SU PREJAKI NEMA ŠTA, SVAKA ČAST! ONO SU TI ORGINALNE ALPININE FELUGE I NAJČEŠĆE SU NA E21 SAMO STAVI ČEPOVE I ZNAKOVE I IZGLEDAĆE BOLJE 100%! JA SAM GANJAO GODINU DANA ZA SVOJA KOLA BBS-OVE 14-KE OD E30 I NAŠAO A IMAM I ORIGINALNE FELUGE SA RADKAPAMA PA ĆU IH MJENJATI DOK MI NE DOSADI IGRATI SE SA DIZALICOM ;) !

POZDRAV OD BMW 1502 (O==[]==O)!

Link to post
Share on other sites

Druže, ja sam imao isti porblem sa E28 i felugama pa sam kod tokara napravio čeopve od plastike i nalijepio stikere-znakove i to je to. Samo da ti veličina čepova bude kao znakovi tako da se uklope u njih ili da čepovi budu malo veći a da unutra nalijepiš znak, obavezno da bude crna plastika. Mislim da imam negdje orginalne naljepnice sa promjerom od 45mm pa vidi ako ti odgovra da ti pošaljem poštom!

Pozzz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...