Recommended Posts

Sa će ljeto, a ja nisam riješio jedan stari problem.

I kad radi klima on grije, i dole i gore, samo je u sredini normalno. Kažu da zakažu neka dva ventila....

Willy, help :preved: ;) :P

Link to post
Share on other sites

Taj ventil ti stoji kod kutije sa osiguracima, zameni ga i problem resen :preved: ;) :P

Link to post
Share on other sites
Sa će ljeto, a ja nisam riješio jedan stari problem.

I kad radi klima on grije, i dole i gore, samo je u sredini normalno. Kažu da zakažu neka dva ventila....

Willy, help :good: :hi: :aggressive:

Ako grije i gore i dolje onda rekao bih da ima 2 pokvarena ventila. Ili, mozda auto ima digitalnu klimu pa mali elektromotori ne zatvaraju dovod tople vode.

Link to post
Share on other sites

neso pitao si me na pm dal imam misljenje o ovome problemu NEMAM :hi: nije mi se jos to desavalo a sve ostalo je :aggressive: joj ako mi auto cuje i za taj kvar i to ce poceti da se kvari :good:

Link to post
Share on other sites

ko god vozi e34 mislim da ima ili je imao sličan kvar. Zato pitam, nije to nešto što se ne dešava često, pa rekoh sebi garantovano su naši ljudi dohakali švabama i nemoraju kupovati nove ventile, samo stare potope u rakiju, sirće ili cocacolu i gotova stvar. :good: :hi: Mislim da je tu kamenac taj koji ebe

Link to post
Share on other sites

imao sam ja taj problem , i pokusao da remontujem ali ne vredi , moras druge da stavis .....

Link to post
Share on other sites

bote i bez toga sam došao do cifre 700 - 800 evra da ga utegnem, al šta ću, može se - ima se :good: :hi: :aggressive:

u pitanju je glava ili dihtung, vjerovatno i jedno i drugo, kad ugrabim vremena vrlo vjerovatno je i da ćemo se vidjeti u ŠA.

sva sreća bar je trap tip-top

Link to post
Share on other sites

ne znam samo za sta ti trebaju tolike pare da bi doveo u red, petica je prilicno jeftina za odrzavanje ..... osim ako ne bacas pare na opremu .....

Link to post
Share on other sites