Recommended Posts

Da i ja predstavim svoje sokocalo. Uzet pre nekoliko meseci za male pare. Plan je da se poskida sva ciganija sa njega (sto je dosta toga do sada uradjeno), da se vrati u fabricko stanje sa nekim minimalnim style-ingom. Za sada uradjen kompletan trap, napravljeno da radi na benzin, posto je sljakao samo na plin (sva creva, nova pumpa, posto je stara bila od golfa I :) ), stavljen novi auspuh, rad na TNG uredjaju posto ni on nije sljakao kako treba. Promenjene sitnice poput sajli rucne (nije ih imao sa sve federcicima, paknovima itd), amortizerima gepeka, prednjeg fara koji je bio naprso, ventilatora kabine sa sve reostatom koji je izgoreo (reostat nasao posle 2 meseca. Poskidana ciganija od belih kozurica rucne i rucice menjaca. Promenjene felne i stavljene njegove BBS-ove sa novim zimskim giljama. U planu alpinine za leto (ako natrcim). Za svoju dusu stavljen M-tech II volan. Na prolece jurimo nekog dobrog farbara. Toliko od mene za prvi put. Evo nekih slicica kako je auto izgledao kada je uzet. Trenutno stanje kacim drugi put :)

Link to post
Share on other sites

ista boja kao i kod mene :D izgleda lepo sto bi ga farbao :huh:

zatamnis zadnje migavce,lepse ce izgledati ;)

Vrata su sitno popustila u donjem delu kod sajtni, ima sitnih ogrebotina od kamencica, koji jesu tesko uocljivi, ali meni smetaju. Perfekcionista sam ;)

Migavci idu u belo, ali tek kad nadjem prednje, bocne i zadnje.

Link to post
Share on other sites

Lepa petica, neka te dobro sluzi, i felne su odlicne ima da mu stoje extra

Hvala na zeljama :) Za ovih par hiljada predjenih kilometara do sad, sve je ok. Felnice su vec legle i cuce kao dupe na nosu ;)

Link to post
Share on other sites

Odlicna je, ali mogu da zamislim kako je bolja sa ovim felnama, ako su ti vrata pokazala samo u donjem delu ofarbaj ih samo do lajsni, tako sam ja radio kod mene

Evo kako izgleda sa felnama :)

imag0173b.th.jpg

Kao sto rekoh, ima jos sitnica (kamencici itd), a ne bih da strokavim auto :) Ceo se farba ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Neka novi vlasnik takodje uziva i predje puno km. Imas li u planu nekog drugog bmw-a da uzimas, ili to nije razlog prodaje?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.