Ko ce da gura auto?


Recommended Posts

Ucinila sam jedno dobro delo ali sam i dalje jako tuzna…

Jednoj zeni je dimio stari Audi i stao u sred velike raskrsnice, kisa, spic, u autu 2 bebe, itd….naravno, svi trube...pandur mase, zvizdi, urla “teraj to, teraj to..” ....DAKLEEE…izgurala sam taj auto, okolo bankine od 15cm, vajni frajeri su trubili, neko se smejao, neko psovao, neko zvizdao…odvezla bebe kuci i sve se dobro zavrsilo… :preved:

Sto se mene tice spao mi je i slomio mi se branik (boli me uvo za 20-30eur)

..dobila prijavu od pandura za bezobrazluk (“sta mi tu sviras.. uzmi guraj auto,”), a i za to me bas briga…

ZAKLJUCAK…hej bre..nemojte da SAMO trubite na semaforima, raskrsnicama,…culi ste za onaj slucaj u Bgd kad je nekom dedi stao auto u sred Terazijskog tunela..on gurao, gurao u onoj guzvi i smradu, pozlilo mu i pao covek mrtav pored svog pokvarenog auta.

E, DAAA.…trubite samo onim curkama koje se sminkaju u retrovizoru pa zaborave da su na semaforu...pozz

Link to post
Share on other sites

Ja ne trubim uopšte ženama, ja sam fino odgojen. :good: :good: :good:

Trubim samo majmunima koji turiraju fiata na semaforu i hoće sa njim da škripe gumama :preved: ;) :P

Link to post
Share on other sites

Ljiljo,svaka cast,ovim gestom pokazala si koliko si humana i divna! Takvih ljudi je danas jako malo,svi gledaju toliko samo svoj interes da bi ladno presli preko mrtvog coveka a ne bi ni trepnuli!A sto se tice pandura (svaka cast izuzecima) koji su uglavnom ljudi sa sela koje nije cak ucrtano ni na geografskoj mapi,nije imao ko da ih vaspita,okacili su pendreke na straznicu i sad misle da su neko i nesto,od njih se lepo i ne moze da ocekuje.Zena uzaludno pokusava da upali auto a on zvizdi i vice "teraj".Bolje da je ostao kod ovaca (ali i njih bi verovatno tim zvizdanjem vrlo brzo pogubio).

Link to post
Share on other sites

ne daj Boze da se to kod nas desilo...ta zena bi i batine dobila ako ko nebi pucao u nju neko u najgorem slucaju...kod nas je po tom pitanju kriticno...uzas kakvih seljaka ima...

ja danas nisam moga na telefon pricati u kaficu pored ulice zato sto neko nije odma krenuo na zeleno...prvo su mu svirali dva minuta iako je on vec bio krenuo pa su ga ispsovali a na sledece semafore ne znam jesu li zivi stigli...

Link to post
Share on other sites
Ma izgurala je svojim autom preko tramvajskih sina i bankina....

RESPECT ljiljo svaka čast! E to je već posao, iako si joj vjerovatno uništila onu kantu!

Link to post
Share on other sites

Lep gest Ljiljo...a glupi panduri neka kenjaju i dalje sebi u bradu...da su sposobni za nesto vise u zivotu ne bi ceo svoj zivot proveli duvajuci u pistaljku :good:

Link to post
Share on other sites

E Ljiljo svaka ti cast,skidam ti kapu. Za gest pre svega,a da ne pricam sto si "poturila" svoj auto. Retko ko bi to uradio. Svaka cast!!!

Link to post
Share on other sites