Recommended Posts

evo konacno su mi objasnili da treba de se predstavim da bih nesto napisao ovde iako sam clan vec duze vreme(naravno da me je mrzelo da citam "uputstvo za upotrebu" foruma,ne zamerite) :pleasantry:

dakle ja sam Bojan Isakovic,iz Beograda sam,imam 22 godine(znaci klinac),trenutno vozim e32 koji mi je jedan od omiljenih,inace sam automehanicar po zanimanju,nadam se da dugom i lepom prijateljstvu ovde na forumu i jedan srdacan veliki pozdrav,za sve BEMBARICE :preved:

Link to post
Share on other sites

Dobrodošao! Samo 22 godina a već na "grdosiji" E32. :) Obično "klinci" vole E36 sa spojlerima i ostalim "đinđuvama", ali za udobnost i osećaj u vožnji, E32 je klasa... A utoliko lakše i lepše što si automehaničar pa dosta sigurno i sam možeš da održavaš i sređuješ.

Link to post
Share on other sites

Dobrodošao! Samo 22 godina a već na "grdosiji" E32. :) Obično "klinci" vole E36 sa spojlerima i ostalim "đinđuvama", ali za udobnost i osećaj u vožnji, E32 je klasa... A utoliko lakše i lepše što si automehaničar pa dosta sigurno i sam možeš da održavaš i sređuješ.

pa jeste da je obicno,ali sta cu kad volim da bude "golemo",a za odrzavanje je istina donekle,iako radim francuze i italijane ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...