Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Sve pohvale za autora teme. Zaista sam impresioniran kolicinom truda i rada koji je ulozen. Moram priznati nesvakidasnji entuzijazam.

Auto je inace prava bombona. Sve pohvale :)

Evo stigao set dihtunga za karburator pa da ga malo podmladimo!

8chb.jpg

5lx3.jpg

uevu.jpg

fm8n.jpg

Link to post
Share on other sites

Zanimljiv prijedlog za nadogradnju ;)

A ne znam da li je sudbina ili ko zna šta je ali datum mog rođenja i datum proizvodnje mog BMW-a je isti!!!

16.12.1969. 16.12.1976., dobio sam odovor iz BMW-a kad je proizveden i gdje je prodat!

Poručio sam certifikat iz BMW-a gdje ću to dobiti zvanično na svoje ime kao sadašnjeg vlasnika!

bcm0.jpg

Link to post
Share on other sites

Zanimljiv prijedlog za nadogradnju ;)

A ne znam da li je sudbina ili ko zna šta je ali datum mog rođenja i datum proizvodnje mog BMW-a je isti!!!

16.12.1969. 16.12.1976., dobio sam odovor iz BMW-a kad je proizveden i gdje je prodat!

Poručio sam certifikat iz BMW-a gdje ću to dobiti zvanično na svoje ime kao sadašnjeg vlasnika!

bcm0.jpg

c2qc.jpg

Link to post
Share on other sites

Zanimljiv prijedlog za nadogradnju ;)

A ne znam da li je sudbina ili ko zna šta je ali datum mog rođenja i datum proizvodnje mog BMW-a je isti!!!

16.12.1969. 16.12.1976., dobio sam odovor iz BMW-a kad je proizveden i gdje je prodat!

Poručio sam certifikat iz BMW-a gdje ću to dobiti zvanično na svoje ime kao sadašnjeg vlasnika!

bcm0.jpg

c2qc.jpg

Evo i poruke!

5/23/2012

[Keep this message at the top of your inbox]

To: [email protected]

Picture of BMW ARHIV

Dear Mr Jalic,

Thank you for your reply.

The BMW 1502 VIN 5311258 was manufactured on December 16th, 1976 and delivered on January 17th, 1977 to the BMW importer Tehno Unio in Ljubljana. The original colour was "Mintgruen" (Teal), paint code 079.

We hope this information is helpful for you.

Yours sincerely,

Andreas Harz

------------------------------------------------------------------------

WAY GmbH

Andreas Harz

Leopoldstraße 244

80807 München

Url.: http://www.way-services.com/

Link to post
Share on other sites