Recommended Posts

Alo polako bre ljudi... Ima nacina da to ne moze da provali vestak koji grebe, poliva kiselinom i gleda od oka. Sa ovim novim skenerima, ultrazvokovima i ostalim cudima svaki auto koji je kucan ce da padne. Ima fora da se to uradi legalno. Treba da se isece ceo deo auta oko broja (zaboravio sam koliko minimalno var mora da bude udaljen od broja ) i da se navari na stranca. Ali to je vec neka druga (i skupa) prica... Btw, mnogo je bre 50% prekucanih...

Ko te zadnji put upitao za brojeve, možda ako voziš mlađe o 10 god. Ovdje je priča o punoljetnim kantama.

Link to post
Share on other sites
Alo polako bre ljudi... Ima nacina da to ne moze da provali vestak koji grebe, poliva kiselinom i gleda od oka. Sa ovim novim skenerima, ultrazvokovima i ostalim cudima svaki auto koji je kucan ce da padne. Ima fora da se to uradi legalno. Treba da se isece ceo deo auta oko broja (zaboravio sam koliko minimalno var mora da bude udaljen od broja ) i da se navari na stranca. Ali to je vec neka druga (i skupa) prica... Btw, mnogo je bre 50% prekucanih...

20cm od broja, ali samo sa jedne strane auta.

3 zapisnika mup-a ti treba, prvi havarija, drugi var, treci ogarban, pa tehnicki. Kosta minimum 1000...

Ima nacina da se skine sa osiguranja, pa da se carini, ali i taj kao i svaki auto pada!

Skener kosta 50-100e, i reci mi ko nece to da plati a kupuje auto od 15-20 000?

A za matore se ne isplati.

Drugo, vestak nije klasican pandur slepac, nego neko ko je zavrsio fakultet, ima dosta iskustva sa auto limarijom. Nema sanse da ne nadje varove ako hoce da ga gleda.

Trece, da li neko zna nekoga kome je oduzet auto da nije imao sranja do jaja cak i kada je legalan auto?

Da li znate koliko je auta palo jer je taj i taj auto totalno havarisan, pa se pojavi na ulici...

Neka lozite se, jebiga su svesni svojih mogucnosti, a neki misle da ce kupiti E39 za 4000e, ili M3 za te pare.

Moj ortak je vozio M3 E46 i kada su mu ga ukrali, iskulirao je i nije ni prijavio kradju u muriji...

Ej usrali smo decku topic. Neka kuca ko sta hoce, nek mu uzmu kola, pa neka pravda to time da je pola kola kucano.

Mozete informativno da odete kod sudije za carinske prekrsaje u luci beograd gde svaki dan dolaze ljudi, savesni kupci koji nisu imali pojma da auto nije ok. Eno svi se i dalje voze zim kolima, ali u snovima...

Link to post
Share on other sites
ostavis 100 do 150 eura zavisi od automobila i dobijes novi broj sasije bez ikakva pilanja varenja farbanja itd.

Jel znas ti gde je broj sasije? Ako znas, protrljaj aladinovu lampu da ti kaze kako to bez secenja i farbanja da se uradi ako imas gotove papire.

ma netreba ti ništa za punoljetno auto, policija kada prođeš pomisli: "O Bože jadnog sirotana, mnogo smo mu uzeli 10 evra"

Link to post
Share on other sites
Ajde mi nadji M3 E46 crni sa braon kozom ili zuti sa crno zutom kozom ili Z3 M coupe plavi, platicu ti 50 000e ako auto ne padne.

Momče jesi li ti pročitao o kakvim autima mi pričamo, o kantama koje ne mogu da se carine a ne o M3E46.

Ponašanje ti stoga nije lijepo, nemoj da se prepucavaš a u suštini nisi ni čitao šta piše u postu.

Znači NIJE M3E46 nego sam predložio E34 koji je iz uvoza svaki bolji za par klas-a o naših.

Neću da se pravim pametan.

Link to post
Share on other sites

Pratim topic od pocetka.

A ti druze slobodno kucaj sta god hoces. Cekicem i ekserom ako hoces. Jos je lakse da okacis svoje tablice na stranca i ulaganje ti je 0 eura. Mislim ko ce to da gleda... Samo potrefi bar blizu boju, ako pise u saobracajnoj plavi, ti nemoj bas crveni da stavis.

Link to post
Share on other sites

ajmo napraviti novi topic za ovo izvinjavam se sta sam dao prijedlog pa time ''zasrao'' topic

ali nisam znao da su kod vasu srbiji takvi zakoni

ovde i kad ti oduzmu auto nakon 3 mjeseca mozes da ga otkupis od policije za njegovu neku procjenjenu vrijednost sa novim papirima ( naravno ako se utvrdi da auto nije nedje vani ukraden tj. ako imas neki kupovni ugovor sa svabom ili svicarcem ili dje ga vec kupis) i nema nikakvi krivicni gonjenja osim kazne 200 eura za to

ali opet kazem prekucavao prekucajem i opet cu tako da me nebriga jer nikad nisam imao probleme sa takvim stvarima a vozim takve aute vec 4 godine

Link to post
Share on other sites

Scaneru tiše malo jebote, šta si zinuo, navućeš neku muku.

Ma najbitnije je da imaš ODJAVU je ako je imaš nemogu ti ništa, a kazne jednostavno neplaćaš - dobiješ malo uslova i to je to.

Nikad to nebih uradio, jer imam neke druge moralne standarde, čuj uvesti stranca i voziti na naše papire, scaneru država će načisto propasti zbog tebe :preved: :suicide2: :suicide2: ja takvo nešto nikad nebih uradio.

E toliko od mene, sad odoh pomagati nekome.

Link to post
Share on other sites

dobru si zisku zapalio ovim topicom :suicide2: :suicide2:

ne znam, da sam na tvom mestu, trazio bih ga u varijanti koju zelis, pa kad naleti, prodas sadasnji i tako zavrsis pricu.

Mislim da je svaka prica sto se tice razmestanja odredjenih stvari iz jednog auta u drugi malo zamorna a ujedno i skuplja. Sve zavisi od tvoje volje i koliko para zelis da u njega ulozis. :preved:

Link to post
Share on other sites

Nego, stali smo negde kod koznih sedista :lol:))

Sad trenutno jedva cekam odmor da odem izvadim sedista i kompleno ocistim auto. Zatim stavim Angel Eyes i bele migavce

da ga zastitim i odvedem kod majstora da mi proveri struju :)

Onda cu da ofarbam branike i da prskam nekim sprejom za sijanje dok ne pocnem da kasljem :)

Posle cu da kupim stopove a onda cu iz zadovoljstva da obilazim otpade da trazim sedista i prednju masku i haubu

i iskreno zabole me i ako ih ne nadjem makar sam se provozao odmorio i nagledao BMW-a pa makar i onih sto nisu u voznom stanju vise.

U svakom slucaju bice mi do jaja.

Sto se tice "kucanja" ja mnogo volim da pokucam na vrata neke mlade devojcice :)

Pozdrav drustvo

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

IMAM I JA TE IDEJE, ALI STO JES JES, PRODAS KUPIS BOLJI I NAJLAKSE...

IMAM JA 15", ZBICASTE ORIGINAL BMW, SA POKLOPCIMA I GUMAMA HITRIS,

SVE ALL TUGEDR 200 EVRA...

Link to post
Share on other sites