Recommended Posts

Pozdrav drustvo,

Posto verujem vec znate da bolujem od neizlecive bolesti :prankster2:

Ponovo sam resio da puknem malo para na sredjivanje auta. Svaki savet je dobrodosao

Ukoliko ste zaboravili ovo je moj auto http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=1452

E sad prvo da kazem da ne zelim da ga spustam (bar za sad) i ne zelim da mu ubacujem jaci motor (isto za sad) :crazy:

Kao prvo postoji li jos neka prednja maska slicna ovoj sto je Dzolaja opisao ovde http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=1961

Posto izgleda da je ovo gotovo nemoguce naci. Kupio sam Angel Eyes od Sandokana (TY my friend) i on njega cu uzeti i nove stopove. Sutra cu uzeti bele migavce.

Postoje li neke lepe 15' felne i koliko kostaju? Koliko je tesko naci kozna sedista? Dali presvuci ova ili traziti kozna sa grejacima, elektronikom itd.. BMWklink rece da ima jedna ali su braon.... :crazy: Koliko kosta presvlacenje istih.

U nekom topicu sam procitao da E34 ima visokotonce u retrovicorima. Moji su samo elektricni. Gde se mogu naci sa visokotoncima i grejacima?

Sta promeniti u enterijeru? Dali je moguce staviti volan sa komandama za Stereo i podizace stakla i npr elektronski podesiva sedista ako ih ugradim??

Bilo koji savet je dobrodosao. Hvala unapred

Link to post
Share on other sites
prodash svoju 5icu dodash josh soma evra i dobijesh sve to

to ti je najjeftinija varijanta

najbezbolnija

i najbrza

Pih........ A gde takvu peticu da nadjem? Ima li ih uopste i koliko okvirno kostaju?

Mozda je vama cudno ali meni extra odgovara ova kubikaza. Pa ja sam sa njom za 4 meseca presao 9500km. Mozda se cini malo ali razlika u potrosnji sestaka i 4 cilindra na ovoliko kilometara je bas dosta. Plus znatno povecana potrosnja po gradu......

Svakoga dana po gradskoj guzvi od 7 am do posla i opet po najvecoj guzvi nazad.

Plus vikend kada bijem po 500-1000km.........

Neznam smorio sam se ........

Nakacicu ovo sto mogu od svetlosne grupe i presvuci cu sedista i nek ide zivot..

Thanks anyway

Link to post
Share on other sites

Ja sam odlucio da cim skupim nekih 1000evrica kupujem stranca sa full opermom i skidam sve sa njega,mislim da ti je to najisplativije

nesto vise o tome na www.mobile.de ;):prankster2:

Link to post
Share on other sites
Ja sam odlucio da cim skupim nekih 1000evrica kupujem stranca sa full opermom i skidam sve sa njega,mislim da ti je to najisplativije

nesto vise o tome na www.mobile.de ;):prankster2:

Mislis da ces naci sve u odgovarajucem stanju?

Sta cemo sa instalacijom koju treba da premestas? Hoces da vadis tablu i tepihe napolje kod oba, pa da prebacujes? Moraces sam, nece to niko da ti radi.

Ili hoces da imas sedista sa memorijom i grejacima i da ne mogu da mrdnu jer nisi resio struju?

Daj oglas za svoj auto...

posle biraj ovde sta ima sa fabrickom full opremom...

Ili brate idi kod klinika i vidi sta moze da ti namesti za tih tvojih 1000eura.

Moje misljenje...

Link to post
Share on other sites
zasto da prebacujes fino nadjes odgovarajuceg stranca i prisijes svoje papire

super si mu savet dao, mogao bi i ti to isto sebi da napravis.

hvala bogu da bmw voze samo starije zene i penzioneri i da policija blagonaklono gleda na povucene i mirne vozace bmw-a i da nikada nije ni jedan oduzet na proveru...

ccc...

Link to post
Share on other sites

ma daj fiks ideja.

Prvo ja sam se lozio da to uradim, ali, treba raspunktovati stubove, krov, itd na 2 auta da bi se to ajde de nekako uradilo, pa da farbas motorni prostor, skidanje soferke, nja, nja, nja...

I koliko to kosta? 20eura?

Pa samo da ti neko to ofarba, ima da te odere, a kamoli da prihvati da radi krivicno delo, mora da je do jaja majstor kad nema normalnog posla.

Recite mi samo koja budala ne može da provali da je farban motorni prostor?

Na prvo otvorite haubu ode auto i spremas pare za advokata da probas da ne najebes...

Ej ljudi, pa najjeftiniji auto je legalan auto na domace tablice. Svaka varijanta se plati bar na mostu, ako ne na cupriji...

Scaner, busca la cavesa...

Link to post
Share on other sites
Ja sam odlucio da cim skupim nekih 1000evrica kupujem stranca sa full opermom i skidam sve sa njega,mislim da ti je to najisplativije

nesto vise o tome na www.mobile.de ;):prankster2:

Burazeru, otiđi fino u Trebinje, tamo u kafiću kažeš svoje želje i dobiješ auto sa brojićima koje ti hoćeš, prekuca bratija, a možeš i poručiti automobil, čuo sam da možeš i boju da biraš, ili im jednostavno pokažeš prstom, auto je tu već za sat-dva...

Link to post
Share on other sites
Pih........ A gde takvu peticu da nadjem? Ima li ih uopste i koliko okvirno kostaju?

Mozda je vama cudno ali meni extra odgovara ova kubikaza. Pa ja sam sa njom za 4 meseca presao 9500km. Mozda se cini malo ali razlika u potrosnji sestaka i 4 cilindra na ovoliko kilometara je bas dosta. Plus znatno povecana potrosnja po gradu......

Svakoga dana po gradskoj guzvi od 7 am do posla i opet po najvecoj guzvi nazad.

Plus vikend kada bijem po 500-1000km.........

Neznam smorio sam se ........

Nakacicu ovo sto mogu od svetlosne grupe i presvuci cu sedista i nek ide zivot..

Thanks anyway

Eeeee polako sa smaranjem tek si poceo.

Sedista mogu da se nadju i to odlicna,javicu ti za cenu.NEMOJ DA PRESVLACIS!

Felne biras sam od 15 do 17 u zavisnosti od para.SAVET 17"235/45.Nebrini nece biti veliko a i moze taj auto to da nosi sto se tice motora.

Ja sam imao klot auto a sada ima sve sto je imao M5.Treba ti strpljenje i oglasi.Nacices sve.

Pa i visokotonce koji se kace nezavisno od retrovizora.

Instalaciju za sedista imas izvedeno ispod sedista i tepiha,tvoje je samo da udzekas :prankster2:

Mozes i da nadjes i exterijer samo je pitanje novca.

Nemoj da zuris ako imas dobru osnovu i ako ti odgovara snaga i potrosnja ulozi deo po deo.

Kupovinom stranca ti se otvaraju mnoga pitanja.Gde ga drzati,koliko ga platiti,gde ga prepakivati,sta sa delovima sto ti netrebaju,kako prodati,smarati se sa kupcima koji postavljaju milion pitanja.............

Ako ti sta znaci imas moju podrsku na kupovinu deo po deo.A vec si poceo sa farovima ................ :crazy: :crazy: :)

Link to post
Share on other sites

Ipak se ne bih upustao u problematiku prekucavanja brojeva sasije :P

A sto se tice skidanja neba,stubova,sedista - pa zasto postoji ovaj forum nego da pomazemo jedni drugima to jest meni :prankster2: :crazy: :crazy: :)

Za svaki veci problem posetio bih KLINIKA i problem resen :( a uz tog stranca bih ujedno dobio i gratis motor (razmisljao sam o 525i)

npr.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

Link to post
Share on other sites
ma daj fiks ideja.

Prvo ja sam se lozio da to uradim, ali, treba raspunktovati stubove, krov, itd na 2 auta da bi se to ajde de nekako uradilo, pa da farbas motorni prostor, skidanje soferke, nja, nja, nja...

I koliko to kosta? 20eura?

Pa samo da ti neko to ofarba, ima da te odere, a kamoli da prihvati da radi krivicno delo, mora da je do jaja majstor kad nema normalnog posla.

Recite mi samo koja budala ne može da provali da je farban motorni prostor?

Na prvo otvorite haubu ode auto i spremas pare za advokata da probas da ne najebes...

Ej ljudi, pa najjeftiniji auto je legalan auto na domace tablice. Svaka varijanta se plati bar na mostu, ako ne na cupriji...

Scaner, busca la cavesa...

zasto ne to uraditi?? bar kod nas u BiH niko nece ni da ti provjeri auto starije od 10 godina cak ni kad ih molis prilikom kupovine da ti ga provjere SMIJU TI SE U FACU STO IH MORIS SA NEKOM KRBALINOM

vozao sam par auta koji su prekucani bili i nikad nista nijedno mi nije oduzeto bilo i vozaju se ti auti i dan danas bez ikakvih problema. fino dovezes auto kod mene ostavis 3 ili 4 dana zavisi od zauzetosti covjeka sta to odradjuje i ostavis 100 do 150 eura zavisi od automobila i dobijes novi broj sasije bez ikakva pilanja varenja farbanja itd.

tako da UVIJEK PREKUCANA STRANCA NEGO RAZJEBANA BOSANCA :preved:

Link to post
Share on other sites
On ce sebi i da uradi, kod njih nije kao kod nas...

dobro kazes RADIO SAM RADIM I RADIT CU jer to ovde nacisto nikoga nebriga a ako i nije broj motora isti ko u prometnoj odes kupis racun 50 eura ( za motor ) a za boju takodjer 50 eura ( da je cijelo farbano) i jos 25 eura za promjenu prometne i eto ga imas nova kola

Link to post
Share on other sites
ma daj fiks ideja.

Prvo ja sam se lozio da to uradim, ali, treba raspunktovati stubove, krov, itd na 2 auta da bi se to ajde de nekako uradilo, pa da farbas motorni prostor, skidanje soferke, nja, nja, nja...

I koliko to kosta? 20eura?

Pa samo da ti neko to ofarba, ima da te odere, a kamoli da prihvati da radi krivicno delo, mora da je do jaja majstor kad nema normalnog posla.

Recite mi samo koja budala ne može da provali da je farban motorni prostor?

Na prvo otvorite haubu ode auto i spremas pare za advokata da probas da ne najebes...

Ej ljudi, pa najjeftiniji auto je legalan auto na domace tablice. Svaka varijanta se plati bar na mostu, ako ne na cupriji...

Scaner, busca la cavesa...

Ma tipovi to rade profi...znam aute koji su slati na testiranje i nisu ih mogli otkriti a

bili su 'odradjeni',smo ne treba pustiti amatera da ti zavrsava posao!Zajedno sa motorom bi izaslo oko 300e,za taj auto a cene mogu biti i vece ako je neka novija limuzina!

Pa na nasim ulicam je minimum 50% takvih auta,to je javna tajna. :preved:

Link to post
Share on other sites
Burazeru, otiđi fino u Trebinje, tamo u kafiću kažeš svoje želje i dobiješ auto sa brojićima koje ti hoćeš, prekuca bratija, a možeš i poručiti automobil, čuo sam da možeš i boju da biraš, ili im jednostavno pokažeš prstom, auto je tu već za sat-dva...

Ajde mi nadji M3 E46 crni sa braon kozom ili zuti sa crno zutom kozom ili Z3 M coupe plavi, platicu ti 50 000e ako auto ne padne.

Link to post
Share on other sites
zasto ne to uraditi?? bar kod nas u BiH niko nece ni da ti provjeri auto starije od 10 godina cak ni kad ih molis prilikom kupovine da ti ga provjere SMIJU TI SE U FACU STO IH MORIS SA NEKOM KRBALINOM

vozao sam par auta koji su prekucani bili i nikad nista nijedno mi nije oduzeto bilo i vozaju se ti auti i dan danas bez ikakvih problema. fino dovezes auto kod mene ostavis 3 ili 4 dana zavisi od zauzetosti covjeka sta to odradjuje i ostavis 100 do 150 eura zavisi od automobila i dobijes novi broj sasije bez ikakva pilanja varenja farbanja itd.

tako da UVIJEK PREKUCANA STRANCA NEGO RAZJEBANA BOSANCA :preved:

ostavis 100 do 150 eura zavisi od automobila i dobijes novi broj sasije bez ikakva pilanja varenja farbanja itd.

Jel znas ti gde je broj sasije? Ako znas, protrljaj aladinovu lampu da ti kaze kako to bez secenja i farbanja da se uradi ako imas gotove papire.

Link to post
Share on other sites

Alo polako bre ljudi... Ima nacina da to ne moze da provali vestak koji grebe, poliva kiselinom i gleda od oka. Sa ovim novim skenerima, ultrazvokovima i ostalim cudima svaki auto koji je kucan ce da padne. Ima fora da se to uradi legalno. Treba da se isece ceo deo auta oko broja (zaboravio sam koliko minimalno var mora da bude udaljen od broja ) i da se navari na stranca. Ali to je vec neka druga (i skupa) prica... Btw, mnogo je bre 50% prekucanih...

Link to post
Share on other sites