Pozdrav iz Novog Sada


Recommended Posts

Poz svima,

Nov sam na forumu, pa mislim da bi bio red da kažem koju reč o sebi. Rođeni sam Novosađanin, imam 23. godine i trenutno završavam studije. Za sebe volim da kažem da sam "petrolhead" jer se interesujem za moto sport i automobilsku industriju od kad znam za sebe. Moj prvi auto bio je Yugo 1.3 Cabrio sa dvogrlim karburatorom star svega par godina, nakon toga vozio sam Fiat Stilo 1.9 jtd, Peugeot 206 1.4 hdi, Chevrolet Captivu 2.0d i Alfa Romeo 156 2.0 jts sa kojom sam obilazio regionalne skupove Alfista (BIH, HR, SLO).

Prvi AR skup koji sam posetio bio je zapravo dvodnevni izlet na kom smo obišli veći deo zapadne Slovenije, i tokom kog smo prešli oko 550km po najlepšim putevima za vožnju u SLO. Tada sam prvi put iskusio, i istog momenta se "navukao", na putovanja radi puta- sa dobrim autom i na zanimljivim putevima. Nakon toga sam sam odlazio na slične izlete po regionu, a u skorijoj budućnosti planiram nešto duže rute poput posete Stelvio Pass-a i Transfaragašana...

p.s. Ako sve prođe bez problema do kraja nedelje bi trebao postati vlasnik BMW 320d Touring '05 :i-m_so_happy:

Link to post
Share on other sites

HAhahhahahahaahah evo i konacno mog drugara Marka sa PRAVIM autom i na Pravom mestu ... Brate kad sam video da je u dvoristu BMW osecao sam se kao da sam ga ja kupio toliko mi je bilo drago samo zato sto je to BMW rodjaci...

Buraz sta da ti kazem puno puno puno kilometara sa makinom i naravno idemo zajedno :)))))))

POZDRAVVVV

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...