E46 matte black edition


Recommended Posts

Sve sam cekao lepse vreme da slikam auto kako treba,ali ne vredi,kisa pa kisa...evo par slika,cisto da se vidi o cemu se radi... 2001 godiste,318d... polako se sredjuju sitnice...stigli stickeri...bice jos koji,na prolece crna stakla...no otom potom...31809610200104927173356.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je za sad to,imam i slike kad sam stavljao prstenove,ali mislim da nema potrebe to da stavljam... Kad prodje ovo nesretno vreme bice i koja lepsa slika... Jos jednom pozdrav za sve na forumu!

Link to post
Share on other sites

Opusti se samo...Ocaj zivi? Bas fino...obozavam ga sto je ocaj zivi... A to sto je branik nakrivljen,mislim da po ovoj hladnoci nije vredno bilo sta da se radi i samo da se polomi... Nemas ti brige,stigao je u prave ruke,sve ce da se namesti kako treba...

Link to post
Share on other sites

Takav je kakav je,ja ga nisam pravio... A sto se pruga i stickera tice,sve je stvar ukusa...kod nas su svi vise u clear fazonu,sto manje detalja...mislim da je ta prica malo prevazidjena...u Nemackoj ovakvih bengula gde god pogledas...mat crni...a detalji npr kawasaki zeleni...gori kako izgleda...

Link to post
Share on other sites

nemoj se osećati uvredjenim,nisam mislio ništa loše,samo mislim da ovakav auto zaslužuje prave branike,a ne ovu smejuriju...

auto kao auto je do jaja,samo ovi branici upadajuu u očii mnogoo...

Ma kakvi uvredjen...nisam ga ja radio,a i da jesam,to mi je ko zna koji po redu,pa da se vredjam,gde bi mi kraj bio... Poenta cele price da me auto kosta 3300 jura,tako da mu fale i vrata nije frka,uradice se,samo da dodje lepse vreme...

Link to post
Share on other sites

druze, shvati nesto kao necije licno misljenje, postavio si slike mi postavljamo komentare... 'ne moras da pises takvog sam ga kupio, reci brate, meni se mnogo svidja' i to je to.. U zdravlju ga vozio...

Ma opusteno,ne pravdam se ja nikom,nije mi prvi put da postavljam auto,mislim na bmw forumu jeste... Zadnji koji sam sredjivao bila je crna cetvorka,vw forum naravno,nekom najlepsa,nekom previse crna... Meni da se bengula nije svidela ne bi je uzeo... a da hocu da imam originalne branike i sve po redu,dao bi 6 hiljada za auto,a onda nema greske...

Link to post
Share on other sites

Nemoj da se ljutis i da bucno reagujes. Niko nije nista lose mislio.

Koliko se secam, cena mu je bila dosta veca od tih 3300e koje pominjes?

Znam da je iz Loznice jer se vrteo po oglasima kada sam ja ganjao da kupim auto. ;)

Link to post
Share on other sites

Nemoj da se ljutis i da bucno reagujes. Niko nije nista lose mislio.

Koliko se secam, cena mu je bila dosta veca od tih 3300e koje pominjes?

Znam da je iz Loznice jer se vrteo po oglasima kada sam ja ganjao da kupim auto. ;)

Bila...spustio cenu jer niko kes nije davao...a na kraju uzeo od mene karavana e46 u zamenu,jer mu trebao za posao,a mene karavan super povoljno kostao,imao problem na motoru,a ja imao srece i za male pare resio...zato me je tako kostao...

Link to post
Share on other sites