nemiran ler na i puca u leru


Recommended Posts

pozdrav ljudi kupio sam bmw e46 328i 1998god nema plin e sad postoji jedan problem kad upalim auto upali normalno i kroz 7-8 sec pocne nekako da radi nestabilno puca po malo sta bi moglo da bude da li je neko imao slican problem...unapred zahvaljujem na bilo kakav odgovor..poz.

Link to post
Share on other sites

pa problem je kad radi u leru znaci upalim auto i radi normalno i odjenom pocinje da puca da se gusi kako se zagreva pocinje i nemirnije da radi u leru je stvar ali kad postigne radnu temperaturu smiri se i radi nomalno poz

Link to post
Share on other sites

Ja na kockici 318is imam sličan problem, ali je na mom autu pucanje kad radi na plin. 99% mi je problem sa strujom jer loše radi kad je hladan, a i juče sam ustanovio da mi je jedan kabli za svećicu loš. A i svećice nisam menjao od letos od kad sam kupio auto, a ne znam u kakvom su stanju. Navodim ti moje iskustvo čisto da pogledaš da li možda nije i kod tebe problem sa strujom. Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Detonacija se desava kad dodje do samozapaljenja smese u cilindrima pre vremena,uglavnom usled loseg goriva a moze biti i lose predpaljenje,cak moze i los separator da izazove detonacije

Link to post
Share on other sites