Znaci ne verujem OPET


Recommended Posts

Znaci sad sam hteo da trazim kanapce i da su obesim ko covek da ne gledam ovo auto vise :

Pre par dana bio je na poliranju i zastiti odozdo (extra odradjeno) i tako to,i lepo ja ga parkiram u garazu (skoro napravljenu) i nisam ga ni gledao par dana vozio sam drugi auto (radni golf II) kad sam malo pre otisao da ga upalim i tako to imam sta da vidim ploca procurela i ispustila neki tecni cement i ulepila ga da ne mogu da skinem(probao sam vrucom vodom),aaaaaaaaaaaaaaa umrecuuuuuuuuuuuuuuu i jos pride macke gazile po njemu i kako su se pele verovatno su se "okliznule" i ostavile su tragove na zadnjem krilu :preved: to je valjda zato sto ga mnogo pazim *ebem mu sve po spisku ,bas sam puko ko zmaj,pa rekao sam sutra uzimam lovacku pusku i idem da trazim macke po kraju i to necu odmah da ih ubijam nego cu da ih ranim pa cu polako da ih mucim da osete *amicu im *ebem i njima i garazi i **************** **** ****************

Dajte neki savet kako da skinem a da ga ne unistim

Link to post
Share on other sites
Jbga kad krene nizbrdo onda pisi propalo. Mada nije objasnio kolika je to kolicina cemanta. Mozda njemu treba lopata a ne aceton...

Ih sad :preved:

nije mnogo ali nije ni malo ,crta duzine 20ak cm sa jedne strane i 20ak sa druge i malo napred i idem po kanapce :suicide2: :suicide2:

Link to post
Share on other sites

Bas nemam iskustva sa takvim s*anj*m, a iskreno nisam ni cuo za takvo sto do sada. Oni kojima se to i desavalo nije ih briga ni malo, jer oni ko u balkan expresu voze lade, moskvice i td...

Link to post
Share on other sites

Sto je najgore garaza mi je do bola ali sada dolazim do zakljuca da nije bas najbolje odradjena,

inace je 16m sa 10m ,za 4 auta + soba za alat i svuda je propustila :preved:

Link to post
Share on other sites
Pa verovatno bi ste sutra pricali na forumu o meni kako sam "bio" dobar decko :preved:

Grubo...Ali nisam ni mislio na tebe u kolima, vec situacija sa prosipanjem samo da komadi otpadaju.

Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja mislio da sam ja u kolima nego kada bih video sve to sto se dogadja mom autu bilo bi kao da sam u njemu :preved:

Link to post
Share on other sites
Probaj acetonom ali lagano.

Probacu sutra sa acetonom,hvala na savetu

Sad moram da legnem,ubi me sve ovo

Link to post
Share on other sites

e ako vec imas probleme sa garazom tj sa plocom koja propusta fino odes to trgovine sa gradjevinskim materijalom i kupis nekoliko vreca materijala zove se HIDRO IZOL i razmijesas u vodi ono da se moze metlom razvlaciti i premazes cijelu plocu ( ali prije toga pozeljno dobro omesti prasinu i malo zacistiti pukotine koje su vidljive ) i nema sanse da ti vise prokisnjava vjeruj mi time se bavim ili rastopis stiropol u benzinu i nalijes u vidljive pukotine takodjer pomaze

Link to post
Share on other sites
e ako vec imas probleme sa garazom tj sa plocom koja propusta fino odes to trgovine sa gradjevinskim materijalom i kupis nekoliko vreca materijala zove se HIDRO IZOL i razmijesas u vodi ono da se moze metlom razvlaciti i premazes cijelu plocu ( ali prije toga pozeljno dobro omesti prasinu i malo zacistiti pukotine koje su vidljive ) i nema sanse da ti vise prokisnjava vjeruj mi time se bavim ili rastopis stiropol u benzinu i nalijes u vidljive pukotine takodjer pomaze

Ja sam asistent na gradjevinskom fakultetu i moram da ti ponudim PhD titulu...

Link to post
Share on other sites

Mislim da aceton nece pomoci kod betona....ali kako se toliko zalepio? Znaci ti si stvarno car...jbg.

A da.....zaboravi na konopac,kakav si maler pucice ce ti i slomices ruku...posle jos veci belaj!

Mislim da bi ga jaci mlaz vode skinuo,mislim...

Link to post
Share on other sites

:preved: koliko ja vidim saveti su otisli na pogresnu stranu :suicide2:

Idem sutra kod farbara da mi ponovo taj mali deo ispolira :suicide2:

Link to post
Share on other sites
e ako vec imas probleme sa garazom tj sa plocom koja propusta fino odes to trgovine sa gradjevinskim materijalom i kupis nekoliko vreca materijala zove se HIDRO IZOL i razmijesas u vodi ono da se moze metlom razvlaciti i premazes cijelu plocu ( ali prije toga pozeljno dobro omesti prasinu i malo zacistiti pukotine koje su vidljive ) i nema sanse da ti vise prokisnjava vjeruj mi time se bavim ili rastopis stiropol u benzinu i nalijes u vidljive pukotine takodjer pomaze

U ponedeljak idem da pazarim taj HIDRO IZOL :preved:

Link to post
Share on other sites

ali pokusaj tu dje si vec skuzio da propusta pa vidi oce li ti djelovati ( a mora naravno jer sam ih dosta premazao sa time) pa onda kupi vecu kolicinu i sve premazi a ovde kosta vreca nedje oko 10 eura otprilike pa vidi koliko ti je isplativo ali uglavnom materijal se koristi za premazivanje betonskih cisterni za vodu nije stetan i sta je najvaznije djeluje

p.s. sigurno ste ljeti radili plocu a niste prskali ili vam je smrzla ?

Link to post
Share on other sites