E36 m50b20


Recommended Posts

http://www.polovniautomobili.com/oglas3001866/bmw_320/

gledao sam danas ovaj auto posto me intresuje da pazarim nesto tako pa cu izneti svoje utiske i voleo bi da cujem vase misljenje

Da pocnem od motora:

-radi mirno i na benzin i na plin(sekvent),nema da mu setaju obrtaji gore dole

-lepo pali bez nekog duzeg verglanja

-oko poklopca motora vide se tragovi od ulja a takodje ima ulja i iza filtera,ostalo nisam mogao da vidim bez kanala

-otvarao sam mu poklopac za dolivanje ulja dok je motor radio i nije bilo nikakve promene u radu, i dalje mirno.Zar ne bi trebalo da počne da trokira ako uvuče vazduh?Motor je bio vruć.

Sad malo limarija:

-počeo je da popusta jedan zadnji rub ali veoma malo

-sajtne dobre

-kosevi prednji super

-gepek bez rdje

-po celom autu ima malih tačkica od kamenčića takodje ima i sitnih ulubljenja po krovu haubi i gepeku kao da ga je grad malo pecnuo ili je nesto palo na auto

Trapovi:

-nema da se cuje nista da lupa lupka i tako nekih cudnih zvukova

-vuče po malo u desno

-dosta je stegnut za njegove godine samo mi je malo plesao prednji kraj levo desno i mislim da su silen blokovi(tako mi se kocka ponasa kad odu)

Unutrasnjost:

-nema automatsku klimu kao sto je napisano ima običnu

-radio je neki kasetaš

-nebo se nije razlepilo

-na pojasu mu stoji 12 91.

nisam gledao stakla i podizao presvlake i patosnice---moja greška!!!

-spolja mu se sve linije gadjaju razmaci isti izgleda da nije havarisan ni teže ni lakše

Moj utisak je da bi taj auto trebao da ide malo bolje za njegovih 150ks ili se to meni samo čini.

P.S. Ovo mi je prvi put da se vozim i da vozim E36 m50b20

Šta vi mislite vredi li to da se kupuje?

Link to post
Share on other sites

Bitnije je stanje samog auta od opreme koju poseduje,sta ti vredi full oprema ako je auto lomina???

Ako je auto limarijski dobar to je najbitnije,sve ostalo mozes da sredis,dokupis i namontiras,a cena mu je mozda malo jaca,ali drugacije se prica kad je kesh u pitanju.

Link to post
Share on other sites

Slazem se prica 'ne kupujes opremu nego auto" ima smisla. Ali isto tako sa druge strane ma koliko taj auto bio dobar ako je prava klotara(kao u ovom slucaju) isto toliko para ce ti trebati da sve to napakujes, sve u svemu nema neke preterane matematike. Sve kosta! I dovesti ga u dobro stanje ako je lose, i napakovati opremu ako je nema ... Samo je pitanje sta tebi vise odgovara

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja samo znam da stoji jedno 6 meseci sigurno a za pre toga ne znam, i da je toliko dobar kao sto izgleda pretpostavljam da bi odavno otisao...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...