e34 520i m50 b20


Recommended Posts

Ufff, brate necu moci da spavam nocas zbog tebe, sad si me zaludeo sa ovim da ne znam gde je levo...

Sutra cu da pojurim ja oznake od ovih plavih opruga pa lupam ako su one 40 to bi kod mene bilo ok jer sam laksi jer iskreno ne bih menjao amorte jer su mi ovi dobri... Nem pojma ni ja nek ide u pm... Odo da spavam, hvala jos jednom na svemu!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Sad sam procitao temu od pocetka,lepo je cuvas :) Odlicna petica i felna odlicno stoji,sve najbolje :)

Lud si, kako te nije mrzelo da citas sve :P

Salim se, hvala ti na lepim zeljama...

Cuvam je koliko mogu jbg, taj auto sam mastao da imam jos klinac kad sam bio..

Link to post
Share on other sites

wow nemam reci auto je u super stanju :preved: ovakve felne kao sto su ti nazad na slikama ja ganjam da kupim i takve stopove... ustvari da neprodajes auto... hehe.. salim se auto je vrh, nemoj da se naljutis boja je super na autu al se meni nesvidja boja kao boja... zelim ti puno predjenih kilometara i bezvbrizne voznje... :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ukusi su razliciti i o njima nema raspravljanja ali hvala na komentaru u svakom slucaju...

Ni meni boja nije bas idealna jer naravno najlepsa po meni je crna ali sta je tu je, kad sam kupovao kola jedino su ova bila u nekom korektnom stanju...

Felne sam skoro pazario i treba da se sredjuju mozda i poliraju, videcu otom potom, stopove mislim da je prodavao wule ovde sa foruma, kontaktiraj njega...

Link to post
Share on other sites

auto je sve sto ja zelim od bmw-a ali sa onim felnama u prvim slikama one su mi nekako extra, ali i ove su ti za svaku pohvalu...

Opet ponavljam da je sve stvar ukusa...

Jesu lepe ali su za neka novija kola, prodao sam ih drugaru i stavio ih je na e90, ubija kako izgleda...

Ja volim uvucene felne, sa sto dubljim falcem, to mi je nekako idealna felna za e34, ima i lepsih od ovih mojih ali nema gde da se nadju tako da sam za sad' i sa ovim zadovoljan...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Da sumiram utiske i ujedno da malo osvezim temu jer za par dana pa ce godinu dana od kad sam pazario prevoz...

S'obzirom da imam jos jedan auto koji koristim za posao sa 34-kom sam za ovih godinu dana presao oko 8 000km i sto se tice ulaganja hvala Bogu nisam imao nikakva veca ulaganja. Ako se izizme redovan servis ulje, filteri - motora, plina, zamenjene su i prednje plocice i ventili za grejanje, jer mi to nije odvajalo levu i desnu stranu grejanja. Auto je pre neki dan i preveden tako da je konacno na moje ime i zadnja slova na tablici su moji inicijali, sta ces lepse :D

Evo i koja slika malo da mi hvalite i kudite masinu :)

181220131289_zps3981030d.jpg

181220131290_zps7287a84c.jpg

181220131291_zpsec0eebbf.jpg

181220131292_zpse1eef2b7.jpg

Link to post
Share on other sites

Cek cek , jel to neki stos sa zadnjom tablicom ?

:) pa sto samo ti da budes iz NS-a :P

Malo sam citao zakon i nasao da kazem rupu...

U zakonu pise da zadnja tablica mora da bude na vidnom mestu i osvetljena...

Nigde ne pise dal' treba da stoji ovako, onako - uzduz, popreko.. :D

Link to post
Share on other sites

Kao sto vidim imas iste muke kao i ja sto se te rupe izmedju ruba i gume tice, ja imam eibach opruge -30/-30 i gume 215/40 i 255/40 i opet nista od toga ne valja...

Ako kupujes opruge trazi -60/-40 a sto se guma tiche adealna proporcija bi bila 225/45 i 255/45 (ili 265/40)..

Link to post
Share on other sites