e34 520i m50 b20


Recommended Posts

I kad pomenu akomulator nemam druga posla... Na jednom topicu je 5 stranica bilo polemike oko toga i i dalje niko nije tacno objasnio "zasto".... Inace dobar je ovaj program, tu nema prevare, sta ti tu pise tako je, kad sam kupo kola odmah am posetio ovaj proram i sve je pokazalo kao sto je na kolima, sem ovog auspuha :D... nego niko ne komentarise felne, kako vam izgledaju? Bice jos slika sutra, danas nisam stigao...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo par slicica, nasao sam neke drljavuse gume samo da bih postavio felne, ali los je promer pa ruzno izgleda, napred je 225 50 17 a pozadi 245 40 17, digo se napred kao jarac a pozadi lego, ako neko ima neke povoljne 225 45 i 245 45 neka javi...

http://img836.imageshack.us/img836/7329/08032013842.jpg

http://img812.imageshack.us/img812/2634/08032013843.jpg

http://img5.imageshack.us/img5/9297/08032013844.jpg

Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda, mada meni na e34 uvek bolje stoje neko malo bar retro, tipa nesto iz njegovog doba ili eventualno M paralel :) Ali da, lep je :)

Jedino mi se cini da mu pozadi treba distanc, a?

Link to post
Share on other sites

Ma meni se mnogo vise svidjaju one snicerove sto sam pozajmio od druga, vide se na prethodnim slikama, mnogo lepse stoje, mozda se i zamenim sa njim jer njemu na sedmici kace i napred i pozadi a meni stoje odlicno i nigde ne kace, treba pozadi distancijal, et je 15 ali valjalo bi jedno 2cm da se izbaci, da sacekam prvo da vidim da li cu menjati felne za one snicerove ako ne onda cu da pravim distancijale za ove sta da se radi...

Link to post
Share on other sites

Ne volim ni ja ove "moderne i elegantne" felne, nego jeftino mi izasle pa sam ih kupio, mnogo lepse su one stare i ako je moguce sa sto vecim falcem, nego retke su, i to ko ima nece da proda jer vredi, moracu nekako da prepalamudim ovoga za one snicer, mnogo lepa felna

Link to post
Share on other sites

Ma ne bih dirao amortizere, sva 4 su super, nisu bas tvrdi kao kamen ali taman su, samo bih opruge menjao, naravno ako mogu samo opruge be da se krate amorti ili sta ti ja znam... kakve su te zelene opruge, jel to nize od crvenih ili tvrdje????

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Znao sam da ce neko to da komentarise :P... Disk je rdjav jer sam oprao auto tu pre nego sto sam ga slikao, dobose treba da prefarbam ali sacekacu dok uradim pozadi distancijale pa cu onda sve zajedno da ofarbam, mada ne znam da li je dobro u crnu, mnogo se prlja i hvata prasina, jedva i felne uspem lepo da ocistim, ko da se zavlaci stalno do dobosa, mozda bolje u boju kola da ih ofarbam a?

Link to post
Share on other sites

Hvala druze. Planiram i napred i pozadi, nego ima dosta stvari sto moram pre toga da odradim, prvo gume, ove su sacuvaj boze, napred 225 50 a pozadi 245 40, nije im losa sara nego mi se ne svidja dimenzija, lik mi rekao da su 225 45 i 245 45 a vidi sta mi poslao, nego sve umotao tek kad sam platio onda sam video sta i kako jbg...Znaci prvo gume da nadjem dobre, onda pozadi distancijali jedno 2cm i tek onda spustanje... Kad smo vec kod spustanja jel' znas slucajno gde i po kojoj ceni mogu da se nadju crvene opruge, ili neke druge boje samo da su nize od standardnih jer mi ne pada na pamet da ove moje grejem ili secem da bih tako spustio auto....

Link to post
Share on other sites

Hvala druze. Planiram i napred i pozadi, nego ima dosta stvari sto moram pre toga da odradim, prvo gume, ove su sacuvaj boze, napred 225 50 a pozadi 245 40, nije im losa sara nego mi se ne svidja dimenzija, lik mi rekao da su 225 45 i 245 45 a vidi sta mi poslao, nego sve umotao tek kad sam platio onda sam video sta i kako jbg...Znaci prvo gume da nadjem dobre, onda pozadi distancijali jedno 2cm i tek onda spustanje... Kad smo vec kod spustanja jel' znas slucajno gde i po kojoj ceni mogu da se nadju crvene opruge, ili neke druge boje samo da su nize od standardnih jer mi ne pada na pamet da ove moje grejem ili secem da bih tako spustio auto....

iskreno ne znam,moj sam uzeo sa spustenim oprugama,samo cekam da montiram felne da vidim kako ce da izgleda sve to :)

i ja imam neke stvari da sredim,neku lajsnu,auspuh tj lonac da menjam itd da ti ne kvarim temu :D

Link to post
Share on other sites

....ma jes sta je kvaris, bolje u jednoj pisati sve nego otvarati sto posle ne znas gde si sve pisao... Tvoje felne su vrh, ima da legnu kao budali samar, meni licno se samo boja tvoje petice ne svidja ali opet to je stvar ukusa i o tome nema rasprave inace ostalo je super, samo polako sa sredjivanjem i pun gas :D...nego sta si uradio sa potrosnjom? Jel i dalje trosi kao mladunce od fapa :P

Link to post
Share on other sites

....ma jes sta je kvaris, bolje u jednoj pisati sve nego otvarati sto posle ne znas gde si sve pisao... Tvoje felne su vrh, ima da legnu kao budali samar, meni licno se samo boja tvoje petice ne svidja ali opet to je stvar ukusa i o tome nema rasprave inace ostalo je super, samo polako sa sredjivanjem i pun gas :D...nego sta si uradio sa potrosnjom? Jel i dalje trosi kao mladunce od fapa :P

ni meni boja nije bas k srcu ali dobro :) to mi je isto u planu,neki drugi put,kad se malo izadje iz sranja :P

isao sam na NIS-ovu pumpu i iskreno bolji je dosta plin,vise sam presao cekam majstora da bude slobodan da proveri ono sto si mi rekao...ide na bolje malo po malo :D i imam tapacire da malo sredim neko ih je radio kao nogama,ali dobro :P

Link to post
Share on other sites