e34 520i m50 b20


Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I kakav je auto, sta mozes da mi kazes o njemu iskreno, sta valja sta ne valja, sta je menjano a sta nije...

auto je bio ispod naših kriterijuma zato ga nismo ni uzeli

samo je enterijer bio ok

Link to post
Share on other sites

Pa sta znam, za mene nije los bio, s'obzirom sta sam sve gledao za te pare, ima par sitnica sto treba da se sredi na primer prednji blatobrani kao cetkom da su farbani ali meni je bilo bitno pre svega da nadjem auto sa dobrim enterijerom i da nije lupan kriv upredan i tako to, ostalo se da srediti :D

Link to post
Share on other sites

Ja te nisam napljuvao, vrati se i vidi sta je ko pisao, ja za tebe jednu losu rec nisam rekao, ja kad sam gedao taj auto sto si ti kupio meni je trazeno 2500e i kad je prethidni vlasnik video da mu auto nije bas idealan kakvog ga je predstavljao spustio je cenu za 500e... Znas i sam da nit je imao plin niti ocarinjen motor, klimu, soferka pukla, da se sad ne nastavljamo oko toga... Stojim iza toga da svako pazari sta njemu odgovara, meni tvoj auto nije odgovarao za kupovinu tako da sam odustao, kao sto i ovom "error"-u nije odgovarao moj.. Niti ko koga bije po usima da prodaje niti da kupuje, ko sta voli nek izvoli, nema tu nikakve ljutnje ili pljuvanja, da se razumemo :)

Link to post
Share on other sites

imam 12 katalizatora i sta tebe zabole k***c za to?!

Covek se nasalio sa tobom,jel moguce da nisi ukapirao???,da sam administrator na forumu znaci banovao bi te na 6 meseci,ali momentalno,nemogu da verujem kako se ponasas!!

Link to post
Share on other sites

Ako sam zasluzio neka me banuje odma na godinu dana! I doticni se nije salio jer kad se salis na kraju stavis smajli ili neki zezov, upao je samo da provocira i ni jednu lepu rec za kola nije rekao taman ona bila i najgora na svetu...

Link to post
Share on other sites

Ko jos vozi BMW-a na niskim obrtajima pa da bruji! ;) Auto lepo izgleda. Sto se zvuka tice, posto je BMW automatik, takodje mislim da je bolje da ne izbacujes katalizatore, mozda samo jedan. A kako bi se cuo bez njih, mozes da cujes u mom video klipu! :) Od izduvne grane vode dve cevi direktno do zadnjeg lonca sa dva izlaza. Brujanje je tek diskretno da nagovesti ko ide. ;) Unutra se jedva cuje. A kad se malo pritisne desna papucica i podignu obrtaji... :) :) :) diskretno brujanje prelazi u vrisak koji ostaje daleko u pozadini! :)

Link to post
Share on other sites

Ma pusti katalizatore i kad ih pomenu u pm, teram se ovde sa ljudima bzv, ne zelim ni da ispadam pametan ni glup, ovo mi je prvi bmw ali vec duze vreme sa bakcem sa njima jer ih je komsija do sad promenio 4, imao je dva komada e21, e30, e34 i trenutno mu je aktuelan e32 koji hvali na sve strane a nista posebno nije ali dobro, svaki cigo svoga konja hvala, poenta ovoga je da stvarno nisam znao i i dalje ne znam kako treba fabricki da mi idu cevi i lonci jer na primer kod ovog drugara dok je imao e34 isla je samo jedna cev u katalizator pa iz nje u srednji lonac ili obrnuto pa iz toga pozadi isto jedna cev u zadnji lonac a auto je bio 520 12v a kod mene idu dve cevi od pocetka izduva do kraja, sad dal je to naknadno nesto budzeno ili to tako ide nem pojma a i briga me, ne diram nista dok ne satrune i ne pocne da prdi i a u magarac.... A stigle pare za felne tako da mozda vec sutra odem da ih pazarim jer duze vreme merkam jedne :)

Link to post
Share on other sites

Ma pusti katalizatore i kad ih pomenu u pm, teram se ovde sa ljudima bzv, ne zelim ni da ispadam pametan ni glup, ovo mi je prvi bmw ali vec duze vreme sa bakcem sa njima jer ih je komsija do sad promenio 4, imao je dva komada e21, e30, e34 i trenutno mu je aktuelan e32 koji hvali na sve strane a nista posebno nije ali dobro, svaki cigo svoga konja hvala, poenta ovoga je da stvarno nisam znao i i dalje ne znam kako treba fabricki da mi idu cevi i lonci jer na primer kod ovog drugara dok je imao e34 isla je samo jedna cev u katalizator pa iz nje u srednji lonac ili obrnuto pa iz toga pozadi isto jedna cev u zadnji lonac a auto je bio 520 12v a kod mene idu dve cevi od pocetka izduva do kraja, sad dal je to naknadno nesto budzeno ili to tako ide nem pojma a i briga me, ne diram nista dok ne satrune i ne pocne da prdi i a u magarac.... A stigle pare za felne tako da mozda vec sutra odem da ih pazarim jer duze vreme merkam jedne :)

I treba da imas dve cevi od pocetka do kraja na m50, katalizatore ako hoces skini ali srednji lonac nemoj ima da se dere

Link to post
Share on other sites

Pa nemam srednji lonac :( imam dva katalizatora, a dok kupim srednji lonac i sve to uradim i necu nesto mnogo da se ovajdim sa parama tako da nekak ga tako kako je, felne stizu sutra ispalo mi nesto ekstra povoljno :)

Link to post
Share on other sites

Evo strucnog objasnjenja, cackao sam po netu i video da u stvari treba da imam jednu cev a ne dve tako da je neko petljao oko auspuha ali ne mari, bitno da su cevi ok i da nista nije trulo pa dokle traje traje ;)

Link to post
Share on other sites