Veliki problem...


Recommended Posts

Treba mi pomoc, auto se zakljucavao samo na daljenski od alarma centralno, medjutim ja sam slucajno izgleda stisao dugme dok je gepek bio otvoren, ja sam izvadio akumulator jer mi je trebao i zatvorio gepek, sad mi je auto zakljucan zajedno sa gepekom, nema akumulator nema struju a na kljuc ne moze da se otkljuca sto nisam znao do sad... Sad imam kljuc i zakljucan auto bez akumulatora koji se otkljucava samo pomocu daljinskog... Sta mi je ciniti a da ne lomim neko od stakla??? :(

Link to post
Share on other sites

Moraš da znaš kako izgleda mehanizam ispod tapacirunga da bi na osnovu toga mogao da napraviš neki "alat", žica od bicikla, list od testere...

Da li mogu vozačeva ili suvozačeva vrata da se otvore iznutra ako je auto zaključan?

Vozačeva bi trebalo da mogu

Link to post
Share on other sites

KOliko znam iznutra nemoze da se otvori ako je zakljucan,mora prvo da podigne pipak i onda otvori.

mOzes da probas da polomis plastiku brave,da odvijes onaj sraf sto drzi bravicu za kljuc,gurnes malo bravu unutra i probas kroz tu rupu nekako da otvoris vrata.

Imas ljude koji se bave time,to im je posao,pa neka zarade i oni neki dinar.POtrazi u oglasima.

Ako ne, ne gine ti razbijanje stakla,ali nikako mali leptir na zadnjem staklu.Razbi zadnje bocno na vratima.

Link to post
Share on other sites

Ako neće ni ko na snimku, čini mi se da sam imao sličan problem... Kolko me sećanje drži, skinuo sam bio svetlo od tablica na gepeku i na tim žicama sam pustio struju i uspeo sam da otključam... Mada davno bilo i kroz maglu se sećam... Dal' su mi bile pozicije upaljene - ugašene nemam pojma..

Link to post
Share on other sites

najlakse ti je bas tako kako rekose,mozes punjac za akumulator minus bilo gde na sasiji a plus odozdo mozes na anlaser ili jos lakse na altelnator ako je m40 ima mesta

Link to post
Share on other sites

e dzoni i meni je moj e36 ostao zakljucan tako,ali ni manje ni vise upaljen :D

uzeo sam sipkicu neku i drmnuo po bravici i otvorio je,ne znam kako i zasto ali uspelo je :D

i sve je normalno radilo posle toga

isto tebe ebe tvoj e36 kao i mene moj,sve isto nas ubija

mene kocka sjebala,i tebe ista :D mene e36 i tebe isto :D ne gine ti petarda :D

Link to post
Share on other sites

Pa na nekim automobilima mozes kada iznutra cimnes bravicu,da se odmah otkljucaju vrata..Ne znam kako je na e36..Ako moze tako,uzmes zicu(ne paljenu)nego onu za autogeno varanje(bar ja nju koristim)napravis kuku i izmedju vrata i b stuba provuces zicu i otvoris..

Link to post
Share on other sites

Uzeo sam neku celicnu zicu imao sam neki kotur i isekao parce napravio kukicu na vrhu i nategao suvozaceva vrata jer je na vozacevim pipak mnogo spusten pa ne bih mogao da ga zahvatim, prvo sam jedva provukao kukicu nategao sam vrata maximalno kljucem 13 koji mi je bio tu za stezanje klema kad otvorim gepek :lol: malo ostetio foliju po ivici, pa sam posle kad sam nekako provukao zicu 20 min pokusavao da zakacim onaj pipak i na kraju sam uspeo, usao unutra otvirio haubu i sa 2 zicice naslonio na sraf amortizera minus a plus na onaj plus sto ide iz gepeka i otkljucao gepek stavio akumulator :D Zaledio sam se dok sam to uradio... Nisam ni znao da sa ovim kljucem ne mogu nista drugo da otkljucam na kolima sem da upalim, ako mi nedaj boze crkne baterija od daljinca ili ako crkne osigurac alarma opet cu morati da se patim i obijam svoj auto...

Link to post
Share on other sites

zar nije najlogicnije bilo otvoriti gepek :D staviti akomulator i klik klik ...uradjen posao ali cisto da znas zbog toga sto ....." Nisam ni znao da sa ovim kljucem ne mogu nista drugo da otkljucam na kolima sem da upalim, ako mi nedaj boze crkne baterija od daljinca ili ako crkne osigurac alarma opet cu morati da se patim i obijam svoj auto..."

Link to post
Share on other sites

evo ti br.mob.zovi ROBIJA auto bravar ima radnju u juznom bulevaru u redu de su zanatlije odlican majstor a nije skup on ce ti otvoriti sta god da je problem vezan za brave resava od nista napravi nesto sala na stranu odlican i nije skup pozovi i pitaj ga 011/245-89-87 ili 063/10-777-28 robi juzni bulevar br.85 pozzzzzzz :dance3:

Link to post
Share on other sites