Recommended Posts

Imam felne 15" i imam dosta praznog prostora izmedju felne i ruba.. Kako da to resim a da zadrzim ove felne. Guma na felni je 195/50

Ako ga spustim ode karter. Jedan mi je drug reko da ga spustim i da mu izpod zavarim neke sine, da bi zastitio karter od udarca.. Sta vi mislite?

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

da dignem ovu malo ovu temu...

imam otprilike slican problem, hocu da spustam auto ali karter je bas nisko... e30 318i je u pitanju, svi predlozi su dobrodosli.

Link to post
Share on other sites

Nema tu nekog kompromisa, ili dza ili bu... Meni je maximalno spusten auto,14-15 cm od zemlje. Inace sve je do mene,ne vozim ga po njivama,ne penjem se po trotoarima i ivicnjacima, ne prelecem lezece, i tako ne strahujem da cu pocepati bilo sta dole :) Ako ne planiras da postujes ove stvari,zaboravi na spustanje :)

Link to post
Share on other sites

branik ti je na 15cm ili karter? 15cm je dzip brate moj...

stanje kod mene je ovakvo, prednji lip je na 6 prstiju od asvalta, kad bih ga spustio 3 prsta lip bi takodje bio na 3-sto je patos... guma od blatobrana bi bila na 1prst-knap ali tim spustanjem je karter na 2 prsta sto je otprilike 3cm i to nikako nije knap... neka uvala nesto i cao, kartera bez...

Link to post
Share on other sites

Batali prste, uzmi metar i izmeri i videces da imas prste ko cevape i 6 komada je 14cm

A sto se tice visine kartera resis sa vecom felnom npr 16, tako da izgleda kao da je auto nizak jer je felna pod rub a u stvari je karter podignut. Nemoj na 14 balonki da spustas :)

Link to post
Share on other sites