Evo i mojih slika


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izbegavao sam da ti odgovorim, ali ovo je jace od mene.

Vidis ti kazes da proizvodjac laze o potrosnji. Ne prijatelju, on ne laze, vec samo daje podatke koje je on postigao. Podaci koje dobijas su dobijeni sa testiranja u idealnim uslovima, a koje ti ili bilo ko drugi ne moze dobiti nikada. Brzina se testira na specijalno napravljenim stazama za testiranje (tvrdoca iste, toplota staze, brzina vetra itd). Takve uslove ti nemas ni na jednom putu kod nas.

Ovako ortak mi vozi 325 e36 i motor mu je u perfektnom stanju i nema sanse da ga vozi vise od 235km/h
tacno tako...brat mi ga je imao i ni kilometra vise ne moze...

Evo ti ovaj gore navedeni primer, a pritom taj auto em ima vise konja od tebe, em kubikazu, a o tezini i da ne pricam, i opet je pitanje dali je to prava brzina.

Ne kazem ja da ti ne mozes ici 210, ma mozes i 240, ali ako se pustis nizbrdo

Link to post
Share on other sites

E ljudi da se pohvalim malo!

U petak sam probao malo kola i sa nas 5 unutra auto mi je isao 220 i jos nije bio u crvenom!!!

Prosek kilaze je bio oko 85 kg po coveku, u gepeku gajba piva, woofer od i jos 15ak kg u komponentama za muziku i 30L benzina!

Tako da se iskreno nadam da bi maksimalna brzina mogla da bude veca kada budem bio sam u kolima sa praznim gepekom i 10 litara u rezervoaru!

Znam da cajgeri lazu, i neka moj laze i 10, opet 210 sa 5 ljudi i punim gepekom...

Iskreno ja sam prezadovoljan, a tu je i snimak naravno! Okacicu taj klip danas zajedno sa onim slikama jer sam napokon slikao kola malo cistija i naravno detaljnije! Jel moze neko da mi kaze kako se postavljaju klipovi?

Jel isto kao i slike ili...

Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAA

Ajde da se ponovim jos jednom. Pod jedan! Nisam rekao da cu da idem 240! To je bila SALA. Pod 2: Sa 4 osobe sam isao 210, a ne 230! Hocu da se kladim, da cu da predjem jebenih 211 o kojima vi meni pricate, jer je to po pravilu max. I preci cu ga bar za +10!!!!!!!!!!!

A ono preko 220, to je sa 15icama ne sa 17 225/45!!!! AAAAAAAAAAAAAA

E ne moze pivo, ja ne pijem. Meni neki sok ako dobijem!

Link to post
Share on other sites

Nemojte se kladiti, izgubicete.

Covek ce ici daleko preko 230, jer je izgleda nasao neku mnogo jaku nizbrdicu, pravu i to bez saobracaja.

Evo ja se kladim na njega da ce ici minimum 250 :) :)

Link to post
Share on other sites

HAHAHAHHAHAHAHAHHAHA

Nasao sam tri nizbrdice!

Aha cekaj sad sam provalio. Znaci ja moram da idem preko 211 i to po gustom saobracaju da bih dobio opkladu? Bravo!

Link to post
Share on other sites

Kad ste vec tu evo da Vas namesjem jos malo.

315 M10 4 cilindra 75 ks 155 km/h 1981-1984

Taj auto sam imao pre ovog. Isao sam 170 sa njim. Pa verovatno opet laze cajger...

Link to post
Share on other sites

Pa tako nekako, ali posto cajger laze to ce biti -10, sto je taman preko 211, sto ce opet biti dovoljno da dobijem opkladu. Pice i has? Ok?

Vreme: cim prodje ova kisa. Mesto: j***m li ga, jedino auto-put, a ne znam gde bi jos moglo.. Mozda tamo iza aerodroma ka Surcinu?!?

Link to post
Share on other sites

E pa odlicno onda, onda ce cajger da pokaze preko 221! Samo jos da nadjem neki fazon da to i snimim pa da vam dokazem...

Link to post
Share on other sites

Evo ja Wisp i ja se vratismo pre 5sec. pa snimili.

221fp4.jpg

Ajd sad da vas vidim, :) :) :D :party: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.