Recommended Posts

Na kompaktu zanji lonac(zastita oko njega mi je satrulila),nije poceo jos da pusta ali mislim da je pri kraju! Na sastavku zadnjeg lonca vec malo izbija...zanima me da li je neko skoro uzimao kod Pirketa izduve,kakav je odnos cene i kvaliteta??? Da li da uzmem kod njega ili u nekoj prodavnici "fabricki" i koliko se to krece okvirno...svaka pomoc je dobro dosla...hvala unapred ;)

Link to post
Share on other sites

Ja imam na e46 izduv custom izrade on licno radio (a skinut je orginal lonac radi lepseg izgleda i zvuka) ;)

Takodje drugar na Bravo-u je isto radio kod njega i obojica smo zadovoljni...

Cene su korektne a po mom misljenju kvaliet i usluga je odlicna.

Da rezimiram: Moja preporuka

Link to post
Share on other sites

Ja imam na e46 izduv custom izrade on licno radio (a skinut je orginal lonac radi lepseg izgleda i zvuka) ;)

Takodje drugar na Bravo-u je isto radio kod njega i obojica smo zadovoljni...

Cene su korektne a po mom misljenju kvaliet i usluga je odlicna.

Da rezimiram: Moja preporuka

I moja preporuka :) !

Pirke radi super pedantno i cene su ok

mene je zadnji lonac na e36 izasao (imas dosta da ih biras) sa bmw karticom 6000din sa sve ugradnjom

Link to post
Share on other sites

I da ja idem u maju da radim celu granu sa sve novim zadnji loncem,rece mi nesto oko 120e komplet :) eto da znas neku okvirnu cenu svega

Link to post
Share on other sites

Ok..meni ce jos malo trebati samo zadnji lonac...ne bih ja to da se dere,neki put idem i malo dalje relacije pa ne bih da se samram kad putujem...neku kulturicu

:D

Link to post
Share on other sites

Ok..meni ce jos malo trebati samo zadnji lonac...ne bih ja to da se dere,neki put idem i malo dalje relacije pa ne bih da se samram kad putujem...neku kulturicu

:D

Ma imas da biras sta hoces,on isece tvoj lepo...izaberes lonac on stavi upalis auto ako ti se ne svidja stavi sledeci i tako dok ne ubode tvoju meru :)

Link to post
Share on other sites