Recommended Posts

Imam veliki problem,imam range rovera p38 ali je 2.5 motor tds e39,prije nekolka mjeseca mi je puko hladnjak,zakrpio sam ga,sve u redu bilo,nasuo sam malo tecnosti da zacepi ako dje pusta,posle toga mi je dizo temperaturu kad idem uz neku stranu,posto je automatik iz D vratim ga u prvu i on odma vrati temperatutu,e prije nekola dana mi je odjednom digo temperaturu i kad sam vratio u prvu jedva je spustio kazaljku,odma posle sam izgubio grijanje,zamjenio sam posudicu i cep od vode,stavio novi termostat,extra ga ozracio ali opet sve isto :/ da na pomenem da je nivo ulja ok,rad motora ok,nidje ne pusta vodu,crijeva nisu tvrda,da li neko zna sta je u pitanju ? posto u mom gradu nijedan majstor ne zna,da li moze da bude vodena pumpa da je stradala ? hvala unaprijed.

Link to post
Share on other sites

Kupio sam novu pumpu,a visko kad tek upalim auto brzo okrece,cim postigne temperaturu pocne polako da se vrti,moze da se vidi kad se okrece,a kad ga ugasim jedva ga rukom okrecem,dok kod mercedesa samo malo ga okrenes on se okrece

Link to post
Share on other sites