Recommended Posts

da li je neko imao iskustva sa tim da mu auto izvlaci struju na sledeci nacin, ne izvlaci uvek, znaci samo mi se nekad desi da kad ga otkljucam automatski sam se zakljuca(imam samo fabricku centralu)i tako u krug osim ako na brzinu ne otvorim vrata, cakce nesto, mislim da su prednji podizaci i sijaju mi prekidaci za otvaranje prozora i kada je auto ugasen, a kada se to ne desava sve normalno, ne izvlaci struju... pritom i u jednom i drugom slucaju sve radi...

Link to post
Share on other sites

Moj drugar ima istu situaciju ali na e32, imam i ja na e34 ali meni kad zakljucam on se sam otkljuca pa moram jos jednom... To je posledica kvara nekog od mikroprekidaca na samim vratima to jest na bravi, neki nije u redu pa se to se desava, samo nama to ne vuce struju, ili nismo primetili mada dugo se vozimo, i meni isto sijaju neko vreme prekidaci za podizace i onda se sami ugase.... Ne bi trebalo da non stoipo svetle, koliko ja znam...

Link to post
Share on other sites

Moj drugar ima istu situaciju ali na e32, imam i ja na e34 ali meni kad zakljucam on se sam otkljuca pa moram jos jednom... To je posledica kvara nekog od mikroprekidaca na samim vratima to jest na bravi, neki nije u redu pa se to se desava, samo nama to ne vuce struju, ili nismo primetili mada dugo se vozimo, i meni isto sijaju neko vreme prekidaci za podizace i onda se sami ugase.... Ne bi trebalo da non stoipo svetle, koliko ja znam...

e namestio sam, vise mi ne vuce struju a ni prekidaci ne sijaju non stop, ceo auto sam rasklapao i zezao se, i na kraju se ispostavio da je crklo neko "cudo" koje regulise centralu i svetla u kabini(valjda) koje se nalazi u krovu, iscupao ga i sad sve radi super, ne zatvara mi prozore sam, nego ja mogu na kljuc i miran sam... :)

Link to post
Share on other sites

Kakve vi akumulatore imate kad vam sijalice na prekidacima izvuku struju??

Oni treba da svetle jedno vreme pa se ugase,i da se ne ugase nemogu da izvuku struju iz akumulatora ako je dobar.

Sto ne premerite struju koju auto povlaci kad je ugasen i vadite redom osigurace,kladim se da zajebava motor za zakljucavanje ili gepeka ili rezervoara,

To sto si skinuo iz krova tesko da je za centralu,modul centralne brave je ispod sedista,ja neznam da e34 ima bilo sta u krovu osim motora za siber,ali bas me zanima sta si skinuo,aj uslikaj da vidim molim te.

Link to post
Share on other sites

Ko zna sta je tu preko cega vuklo struju i praznilo akumulator. Ne mora da znacida je samo lampica na prekidacu vukla struju, mozda je jos nesto vuklo. Meni jednom auto nije hteo da ugasi iako sam kljuc izvadio iz kontakt brave :blink: . Slucajno pomerim rucicu menjaca (automatik) i on se ugasi. Nekako je preko prekidaca na rucici menjaca drzao kontakt i motor radio. Kao stoje oban rekao, premerite za svaki slucaj struju. poz

Link to post
Share on other sites

Ma meni ne vuce struju, mene samo zeza kad treba da zakljucam, moram dva puta jer kad zakljucam on sam otkljuca pa moram jos jednom, i prekidaci mi svetle neko vreme i sami se ugase. Ovaj miki je imao problem sa gubitkom struje samo zivo me zanima sta je to nasao u krovu, jer ja sam menjao sijalice u plafonu stavljao led i sto kaze boban sem motorceta za siber nema nista drugo....

Link to post
Share on other sites

Kakve vi akumulatore imate kad vam sijalice na prekidacima izvuku struju??

Oni treba da svetle jedno vreme pa se ugase,i da se ne ugase nemogu da izvuku struju iz akumulatora ako je dobar.

Sto ne premerite struju koju auto povlaci kad je ugasen i vadite redom osigurace,kladim se da zajebava motor za zakljucavanje ili gepeka ili rezervoara,

To sto si skinuo iz krova tesko da je za centralu,modul centralne brave je ispod sedista,ja neznam da e34 ima bilo sta u krovu osim motora za siber,ali bas me zanima sta si skinuo,aj uslikaj da vidim molim te.

akumulator mi je nov, a nisu samo lampice vukle struju nego kada one stalno sijaju izvlacio je struju, i to jako brzo, za dva, tri sata trunke nema struje, a kada ne sijaju sve je normalno funkcionisalo... slikacu sutra pa cu postaviti...

Link to post
Share on other sites

e pogresio sam, nije u nebu, nego je to deo koji stoji na akumulatoru, crna kutijica sa zutim dzekom... ne mogu da slikam sad, nije mi aparat tu a tel mi na servisu... i sad kad sam to izvadio, sve radi, ne izvlaci mi struju samo ne sija mali displej na tabli sto pokazuje sat, datum, i temp(radi tacno ali bez svetla) e sad za sta je to "cudo" nem pojma, vazno je da ne vuce struju...

Link to post
Share on other sites