Dali BMW Nabacuje Cure ili samo "uzreka"


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nabacuje i pod stare dane....

Dok sam ovde na Aljasci, keva je sve nervoznija a cale ne izlazi iz BMW-a i vraca se kasno kuci... naravno covek ima svoja kola, ali BMW je BMW... :) :(

Osecam kad se vratim da ce da bude u fazonu: sine daj caletu krug da obrne :lol: :lol: :lol: :lol: :prankster2: :prankster2: :)

Link to post
Share on other sites

mislim da je poenta BMW-a da ga uvek vozis toliko brzo da te niko ni ne vidi! :)

Vratis se kuci i kazes "Uf! jbm ti zivot samo kad sam preziveo!" :(

Sad salu na stranu, mislim da pali to... normalno, kao i ono da li bi vi pre prisli devojci koja vonja ili koja lepo mirisi?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pravi odgovor na ovo pitanje, naci cemo, ako se infiltriramo u njihove redove!!

Lepo se nakacimo na neki njihov forum, predstavimo ''tacno'', i saslusamo da nam same kazu..

Copy, paste..

Obelodanimo istinu.

Ovde u Italiji to definitivno ne prolazi. I ne mislim na starije automobile.

Za sve su krivi americki i spanski, jbeni, filmovi. tj. glumci.

Treba ih zgaziti van pesackog! :vampire:

Link to post
Share on other sites

nemam pojma nisam o tome razmisljao da igram na kartu bmw-a ili da stavljam kljuceve na sto da se vidi sta vozim ili obucen sa bmw amblemima ,logovima itd ,uostalom sa ili bez bmw-a na isto mi dodju

Link to post
Share on other sites

gadafi siguran sam da niko od nast to i ne radi(ili možda ipak radi)ali drugačije gledaju nas koji vozimo BMW nego ostale pogotovo mlađe ribe jer i one znaju kakvi ljudi voze BMW

Link to post
Share on other sites

kad me vuces za jezik mora da kazem ,misko veruj mi ima koji to rade i napucani su samouverenoscu da je to taj rad sto skida ribe , a tek posle kada sednu u bendzu odvrnu muziku jedna ruka na volanu druga na prozoru a prst u nosu i prolaznicama nude patrolu po kraju...licno video ,bio prisutan i hteo sam da propadnem u zemlju od blama.a ujedno ima i devojcica koje se pale i sve bi dale da budu vidjene...

Link to post
Share on other sites

video i ja x puta i muka mi je od takvih nekima ne vredi ni 5 BMW-a da bi uvatili ribu

zato ja svoje ključeve držim u džepu jednu ruku na volanu drugu na menjaču ako nema neka noga na koju se može staviti :vampire:

Link to post
Share on other sites
ma zamolite Nidzu Crvenog da vam on isprica jednu svoju dogodovštvinu kada je startovao ribu ispred Ser Žileta

:vampire: :vampire:

Ja razumem ribu koja ima kesa pa ajde da komentarise ali glupaca jede svarglu nema ker zasta da je ujede, ulazim u pricu s njom i kaze mi ovako:"I nije ti neki auto(pokazuje prstom na moju kocku) vise mi se svidja ovaj" i pokazuje prstom na 530d e60.Aaaaaaa jos jednom je bilo na Autokomandi tad su bile dve guske( dve ribe).Zeljko2.5eta i ja stali da klopamo i prolaze te glupace,pocinjemo neku pricu sa njima i one onako bezobrazno:"I nisu vam neki automobili".Tuzan pogled nas dvojce sve je rekao.Tragicno al tako je!

Link to post
Share on other sites

Treao si da je iznabadas, kad je takva gusketina, ja bih je ubio, sta bre nju bole qrac da komentarise tvoja kola, kad iovako ne zna nista o kolima....

Link to post
Share on other sites

...e owo smo testirali...drugar kupi bmw- e34 ka lutkica (mora jednom da ga slikam pa da turim slicice)...elem dodjemo na pricu kako ce sad da ga pikiraju ribice ko mutave, nije verovao pa napravimo test...jedno vece da se provozamo yugicem 55 a par dana kasnije BMW-om pa da vidimo kako reaguju...provozamo se kroz grad yugom i naravno nish posebno niko nas nije ni primetio, da je s'nama bio Mladic opet nas niko ne bi snimio...eee kad smo seli u BMW-a vec druga prica, malo malo pa se okrecu devojcice...naravno te devojcice koje su se okretale za BMW-om da kazemo 99% zna samo da je to BMW i da je bio Mladic opet bi videle samo BMW-a...rezultat testa: BMW ipak privlaci zenske poglede a verovatno i nabacuje one sa manjom kubikazom mozga... :vampire:

Link to post
Share on other sites
Treao si da je iznabadas, kad je takva gusketina, ja bih je ubio, sta bre nju bole qrac da komentarise tvoja kola, kad iovako ne zna nista o kolima....
Ma sta se nerviras.ma gde da je nabadam cvrgu da joj lupim mislila bi da sam najjaci na svetu!Druze netreba niko da je nabada iznabadana je ona cim je rodjena u ovoj raspaloj zemlji.
Link to post
Share on other sites
...glupaca jede svarglu nema ker zasta da je ujede, ulazim u pricu s njom i kaze mi ovako:"I nije ti neki auto(pokazuje prstom na moju kocku)...

E...Nidzo..jel ona bila glupaca sa svarglom i pre price o autu ili posle??? :vampire:

Link to post
Share on other sites

Danas ni x5 nije ono sto je e30 bio pre 20 godina jer je BMW-a bilo procentualno mnogo manje nego danas....Vozila istocnog bloka je bilo najvise,bilo koji auto sa Zapada bio je mnogo bolji od vecine automobila kod nas a tek ko je imao BMW.....

Link to post
Share on other sites

Eee...niste ni vi skroz naivni ...

Pazi ovako..situacija: letos, najtopliji dan, kod "Konja" parkiran X5 crveni, nova koza mirise na 20 m, ja se muvala okolo i ubrzo se pojavljuje tip sa znacajnim "dobar dan" i znacajno seda u auto i ostaje u njemu (napolju 40C).

Njegova logika: dzaba mi auto ako ne sedim u autu....

Moja logika: los frajer= los frajer, dobar auto= dobar auto, los frajer + dobar auto = dobar auto

Link to post
Share on other sites