Vrlo ozbiljno pitanje?


Recommended Posts

Da li ce bmwclubSerbia.com postati oficijalni clan BMW club Europa?

Da li se radi na tome i da li ce se raditi na tome,posto klub vec ima dosta clanova,tema,postova. . .

Mislim da bi trebalo ici korak dalje, jel to clanstvo nosi puno pogodnosti i.t.d.

Da li neko ima informacija sta i kako do clanstva koji su uslovi za prijem i.t.d. ili da pitamo kolege sa hr foruma koji su ovo vec priveli kraju?

Forumas kolega Perki je na hr forumu admin i mislim da nam moze puno pomoci oko informacija oko uclanjivanje kluba?

Link to post
Share on other sites

Postoje odredjeni uslovi za ulazak bilo gde, a osnovno je da neko bude nadlezan samo za taj deo posla, da ne kazem profesionalac. Ako zelis bilo gde, moras prihvatiti uslove koji su ti ponudjeni i ispraviti ono sto se od tebe trazi. Pitanje je moze li se sve to ovde odraditi.

Ovaj klub da ne kazem grubo, ali recimo da za sada radi na divlje. U ovakvim uslovima ako bi neko prijavio BMW-u ovaj site, neko bi mogao i krivicno odgovarati zbog recimo koriscenja logoa itd. Ti gadafi to vrlo dobro znas da ti za sve treba dozvola. Nadam se da ce neki ljudi ovo uzeti za ozbiljno pa tako i poceti ovde da rade.

Naravno dok se ne pocne tako raditi, glupo je i pricati o tome.

Navodim samo jedan znak neozbiljnosti: Banovan sam na 7 dana zato sto sam trazio da se postovi ne brisu. Kada se neko tamo smilovao i ukinuo kaznu i nakon toga sam od njega zatrazio objasnjenje zasto sam banovan, odgovora nije bilo. Znaci banovan sam zato sto se nekome tako htelo.

Gospodo, pocnite raditi ozbiljno i prihvatite kritike kakve god da su, i shvatite ih uvek kao dobronamerne.

Mozda ce se ovaj moj post obrisati (vec sam navikao na to), mozda ce me opet banovati, ali bice mi drago ako je bar jedan covek od ljudi koji vode ovo shvatio moju poruku, bez obzira dali cu ja biti jos uvek tu. Bar zbog drugih ljudi.

Link to post
Share on other sites

''46 BMW Club Europa Meeting'' 46 skup se odrzava u švici negde krajem avgusta tako da cu malo bolje da se informisem ...ali sve je dzabe ako osnovne stvari ne mogu da se urede i urade u ovom klubu .npr švica okuplja oko 14 bmw klubova koji su svi okupljeni u jednu federaciju ''Federation of the Swiss BMW Clubs'' i postoji kao jedan klub sa kojim su uclanjeni u bmw club europa...to bi isto bilo kada bi se svi nasi klubovi ujedinili u jedan (sto je nemoguca misija)i tako se pretstavili evropi u sto vecem broju clanova ,a ujedno bi mogli nezavisno da deluju na domacem terenu..

nirvana druze ovo je privatno vlasnistvo i moras da se pomiris sa time..

ujedno moze se desiti da nikad ovaj klub ne udje u klub evope .npr ako neki drugi klub sa nasih prostora dobije clanstvo to znaci da ce taj klub pretstavljati srbiju a ostali bmw klubovi iz srbije se mogu uclaniti u taj klub i ujedno biti podcinjeni sto znaci placati clanarinu i ispunjavati neke standarde itd ...

ljilo i makedonci su ito u bmw klubu evrope

Link to post
Share on other sites
Mislim da bi trebalo ici korak dalje, jel to clanstvo nosi puno pogodnosti i.t.d.

konacno neko informisan .... posto nameravamo naravno da idemo dalje ... reci nam za te pogodnosti , konkretno sta da ocekujemo od njih????

to je pitanje za tebe .....

odgovor za nirvanu : ne , ne moze niko da nas tuzi i tome slicno , nijedan tipski auto klub u srbiji nema dozvolu ( svi vlasnici klubova drugih marki automobila su moji jako dobri drugovi ), pa niko nije tuzen

konkretno nismo razmisljali o prikljucivanju evropi , posto imamo nekih drugih pregovora oko sponzorstva , skupova , priprema za trkacku sezonu 2008 , ali evo posto je bmw forever dao dobar predlog a upucen je u ta desavanja .... bacicemo se na posao .... samo jos da cujemo od njega kakve pogodnosti imamo u tom klubu??? ... a dotle , molim vas da se suzdrzimo od komentara , cujemo coveka pa nastavljamo dalje ....

Link to post
Share on other sites

Da li znate (Dragance to zna), da osim zrenjaninskog postoji jos jedan BMW klub Srbija koji je ostao mrtvo slovo na papiru a registrovan je,postavljen je na netu ali na njemu nema nista.Mislim da mu je sediste u ul. Majke Jevrosime pri Muzeju automobila G. Brace Petkovica...

Link to post
Share on other sites

titanica , aj molim te da temu nastavimo cim se oglasi bmwforever ..... da ne krenemo i zavrsimo u pogresnom pravcu

Link to post
Share on other sites

ok , sacekacemo bmwforever-a da nam kaze to malo preciznije .... molim vas ....

Link to post
Share on other sites

ima tu i jako dobre finansiske dobiti :D ja ne znam sta se vise ceka ? dokle ste stali sa registracijom kluba u ministarstvu?gledajte da odradite to do avgusta pa da napadam neke ljude za clanstvo evrope

Link to post
Share on other sites

Koje su prednosti članarine u BMW Club Evropa?

BMW Club Europa je jedini priznati BMW Club od strane BMW AG fabrike.

Veliki broj servisa, popusta i prednosti na bazi kompletne Evrope i Srbije.

Ozbiljnost i legalnost.

Hrvatski autoklub je dobio kod ovlascenog distributera BMW-a Tomic i njihovih dilera 18% popusta na delove

ovo je vec dobar razlog da se uclani ovaj klub ako se u Delti dobije ovaj popust .

Eto ja bas treba da uzmem remenicu za moj auto kosta 355e-18%=63.9e dovoljan razlog zar ne?

Delta BMW ce morati da nas uzme za oziljno jer nas njihova fabrka priznaje,sigurno cemo imati drugaciji tretman kod njih,nek nam srede probne voznje jednom godisnje i do ce nam puno znaciti.

Kao oficijalini klub mozemo biti gosti fabrike BMW-a u Minhenu, mozemo organizovati autobus da idemo ,sto da ne?

Podrska od svakog kluba gde god se nas clan nasao u evropi u nevolji,nikad se ne zna.

Ako su ucljanjene Hrvatska,Slovenija cak i Makedonija sta mi cekamo ,oce se pojaviti neki drugi klub da to uradi ,ne verujem,

Dragance ako neko moze i ima energiju da to uradi ,to si ti,verujem da ce puno clanova pomoci u tome?

Link to post
Share on other sites

Moje skromno mišljenje je da se registracija može uraditi za 7 dana (u ministarstvu), naravno vjerovatno su problem finansije i nedostatak slobodnog vremena.

Link to post
Share on other sites

Haaaajde momci, nemojte da ste na kraj srca...sve je stvar u organizaciji...necete vi ici u Deltu i traziti popuste, zato i postoje takve organizacije i klubovi da sve ide odozgo-nadole...

...a sto se tice matoraca, mislim da su to bas, bas pravi BMW fanovi :D

Link to post
Share on other sites

ma deeeeee nije sve kao sto izgleda :D znam ja dobro kakva je ludnica na tim skupovima :blink:

a sto se tice popusta ako BMW nalozi nekom zastupniku ili servisu moraju da daju i to sa osmehom :pilot:

Link to post
Share on other sites