Recommended Posts

u toku voznje desava mi se da mi komp tri puta zapisti, al ajde mozda nije ni komp ali zvuk dolazi iz instrument table....sta to treba da znaci????cemu ti signali tj zvukovi???

:D :blink: :pilot: :pilot: :o :o :o :o :o :o

Link to post
Share on other sites

Pa pazi, kada bord kompjuter zapisti to moze svasta da znaci. Mogu biti razna upozorenja npr. za pojas, za opasnost od poledice, za istrosene plocice... Moze svasta, pokusaj da provalis sta uradis ili sta se dogodi kada zapisti.

Link to post
Share on other sites

haha... jel ti na bordu u gornjem desnom uglu stoji upaljen znak za zvuk?

ako jeste pishti ti na svakih sat vremena i obaveshtava te o punom satu

tachnije, zapishti 3 puta kratko 15 seqndi pre punog sata i u tom trenutq treba na cajgerima da ti izadje sat

i zvuchnik se nalazi dole sa leve strane iznad mrtve pedale

sve je u redu, iskljuchi taj zvuk na bordu ako te nervira

ako se chuje zvonce to znachi da je temperatura napolju ispod 3 stepena

Link to post
Share on other sites

e to za temperaturu znam ali na cajgerima ja nemam sat nego je digitalni na centralnoj tabli (pogledaj slike), za pojas nije to znam,poledica isto nije jer je napolju bilo 20`C, a za plocice moguce posto njih treba da menjam a mozda je i sat samo drugacije kod mene cu da proverim to....hvala.....

Link to post
Share on other sites

Mom ortaku na e34 tako 3 puta pisne,a na displeju iznad klime temperatura treperi.To mu se desava kada se temperastura promeni,ali ne pisti uvek.Da li ti je automatska ili obicna klima>(mada to mozda ni nema veze...)

Da li si bacio pogled na taj displej kad ti pisne ?

Link to post
Share on other sites

pa nisam gledao na taj displej jer mi zvuk dolavi iz cajgera a ne odatle mada obraticu paznju na to ali to nema veze , koliko ja znam sa temperaturom....

Link to post
Share on other sites

ma imam indikator spoljne temperature i pisti samo jednom ali ovo 3 puta....jebo mamu ne znam sta je..../?/?/?/

Link to post
Share on other sites