Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

creveni m,3.6 je kod djoleta.Za crnog ne znam

Taj Djoletov nije bas iz te ekipe.

Ali isto fini porodicni ljudi.

Ja bi rado da se zabrani takvima sedanje u takva kola.

Taj crveni, Djoletov je mozda najbolji M3 koji je dosao u Srbiju.

Znam da su ga u Pancevu klali i klali, a da li su mu naudili, zna Djole, i da jesu, verujem da ce on to ispraviti.

Link to post
Share on other sites
misicu sve pohvale za M-a ja ga znam kakav je bio zato ti od srca zelim da se navozas u njemu i pocepas brdo guma ali molim te nemoj u rikverc da ih cepas!!!

Hvala Borko... Mislim da si ga ti video i uzivo...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Danas sam bio poslom u Kragujevcu i u Kraljevu do Maria-OVERCHARGE.

Moram prvo da pohvalim Mariov E30 318 cabrio, auto je zaista izuzetan i u top stanju, vrhunski očuvan.

Drugo, video sam se sa drugarom iz KG koji vozi M5 3.6, crni, chipovan, G-Power izduv.

Taj auto ide lošije nego što je moj išao,

ALI...

Milošev auto je niži od mog malo i tvrđi nazad malo,

ALI opet ALI,

Ja nisam bio svestan kako taj auto može da ide po krivinama.

Znači koliko je mogao motor, toliko ga je Miloš vozio.

Jebote, to nisam verovao.

Do duše, nikada nisam smeo da stisnem tako svoj M5 cisto iz straha da mi ne pobegne previse i napravi stetu... veliku.

Danas sam ostao bez reci, u krivinama, kad dupe krene samo su ukrštene ruke na volanu delić sekunde i šibaj dalje.

Šta ja nisam sve probao dok sam imao dovoljno snage...

Link to post
Share on other sites

E pa ko se vozio sa Milosem iz KG ne zna sta propusta, ja i Misko smo se peglali sa njim po KG sa Miskovim Coupeom i nije nam puno bezao :lol: Iskreno mene je brze vozio sa E46 koji je imao pre ovoga E34, decko je Lafcina i ozbiljan fan BMW fabrike, ja cekam da uzme E39 M5 pa da idem u KG da se vozam :declare:

Link to post
Share on other sites

Da, znam da svi što voze 2.5 pričaju da im M ne beži puno.

Može M da ide bolje od Miloševog, ali pošto ja imam i 525i 24v i 535i a i M5, pa mogu da ti kažem da je razlika među njima ista, 3.5 ide 30% slabije od M5, a 2.5 ide 30% slabije od 3.5...

Neka je i 3 laksa karoserija i neka imas auspuhe i chipove, samo ti se cini da ti ne bezi mnogo.

Možda ga je Miloš tada tek uzeo, pa ga još nije dobro znao, ali realnost je da ne beži mnogo samo kada stoji na semaforu! :declare:

I ja sam verovao da nije velika razlika između 3.5 i M5 3.6.

I tačno je, nije velika. Razlika je ogromna...

Link to post
Share on other sites

Jaooo Misicu , cinio si mi se kao fin momak :aggressive:

Milos vozi BMW-a dugi niz godina i tera ga vec dugo tako da cim je uzeo ovaj nije imao sta vise da nauci, cimali smo se po gradu malo sve na sitno uglavnom 2-ga brzina krivine ovo ono, znaci to sto ti pricas kao da mi prica klinac neki ciji komsija ima M5, ja sam mojim autom nisam mogao da stignem mog bivseg yuga po gradu, cik cak izmedju vozila i na po uskim skretanjima po centru, sta sad milis da je i to nemoguce, da ne bude da ja kenjam neka kaze Misko kako je bilo, a ti kad spakujes 3.5 stacemo pa cemo da vidimo razliku izmedju 2.5 i 3.5 :angry:

Link to post
Share on other sites

....auuu !!! ...ajde namesti ti taj 3.5 pa dodji do avale ili kosutnjaka da probas da mi procitas zadnju tablicu !!!!

...ni ja ne verujem raznim pricama ali ne pricaj napamet, pitaj milosa pre nego li negiras pricu !!! ...nije marko a ni ja od te vrste sto prica bajke, sve se kod nas lako resava dodjes, vidis, probas !!! :aggressive:

...eto konkretno za 3.5 si pricao da su ti neki majstori rekli da ide malo slabije od M5 i da se kunu u njega, ja reko nema sanse, nisi verovao i rekao kako taj 3.5 ide ko blesav a sta je sad?????? ...sam kazes da je razlika ogromna !!!

...tog tvog DRUGA iz kragujevca, koga si upuznao preko oglasa pre nedelju dana i otisao da vidis auto neki znaju MNOGO duze recimo od rodjenja, njegov brat primera radi i jos par ljudi sa foruma !!! ....i svi odlicno znaju kako decko vozi i sta je sve vozio pre tog M5....

...ti bre ko da su ti svi krivi sto si sjebao M-a ?!?

...pricas napamet, nisi ti jedini koji je imao M-a !!!! i sjebao ga !!! :angry: to je bilo malo potezanje kroz grad gde M5 ne da nije bezao mnogo nego skoro ni malo !!!!! na dugackom pravcu to ne bi bila situacija ali po krivinama, pogotovo sa sadasnjim setapom je cupavo i mogu da se VOZE bez problema !!!!!

....ponavljam ti imaj u vidu da nisi jedini koji je imao M5, neki su provozali ili se vozili u skoro svemu iz M-serije a da ne pricamo o ostalim modelima ! ...i znaju ODLICNO kako sta ide !!!! ...i na pravcu a i po krivinama !

...da bi komentarisao i uporedjivao dva automobila moras da vidis kako oba idu ?!

...sve ostalo je klinacka prica !!!!

Link to post
Share on other sites

Znači tako...

Ja sam budala vidim...

A kada sam pitao Miloša za tebe, nije na žalost znao ko si...

Vidim da ste vas dvojca bas ono prženice, pa uživajte slobodno. Zanima me koji će kreten posle ovoga kupiti M motor kad je 2.5 mnogo opasniji.

Čuo sam ja da taj 2.5 24V planiraju da vrate u proizvodnju i šta više da ga ubacuju u novi X5 u M varijanti...

Jer to je motor ludnica, znači taj šta može, to su haos tripovi.

A ti si mi Miško lično pričao o potrošnji 3.5 na primer i ubeđivao me da ne verujem glupostima a ja sam ti pričao da nisu priče nego da sam ja lično točio gorivo u tom autu i da ne sipam po 1000din pa okvirno govorim. Izgoreo sam sa njim 3-4 puna rezervoara i znam koliko sam sipao i prešao, ali ti znaš bolje od mene koliko mi je auto trošio.

Na žalosost, ipak sam bio ili sam u prilici da uporedim 2.5, 3.5 i M pa to što pričam nisam negde čuo, nego sam probao.

Znači vrlo mi je simpatično da slušam te snove, znam i ja kad porastem biću Kengur...

A kad smo već kod tog moćnog agregata, ajde da ga probate sa renoom od 2 litre, atmosfercem?

Znači ne verujem da ćete se setiti boje renoa, a kamoli tablica. Rado ću ja doći i sa 3.5 da vam čitam tablice. U retrovizoru u prvoj i drugoj brzini.

A taj majstor što vam smeta, možete slobodno njemu da govorite, nisam ja njegov potparol.

I još nešto Miško, koga ja to krivim što sam sjebao motor? Tebe?

Znači, nije ti dobro brate, uopšte...

Link to post
Share on other sites

Ljudi sta je svama!? Vec se nekoliko puta raspravljalo na tu temu. Stanite na crtu pa vidite onako moze u nedogled.

Link to post
Share on other sites

Ne radi se ovde ni o kakvoj crti.

To je jasno svima sa IQ većim od 70.

Počelo je sa Alpina felnama, vidim, neko misli da je dočekao i ovde, ali to je smešno kao crtani film.

Do duše, nekom su i crtani filmovi mistični...

Link to post
Share on other sites

Ma daj ljudi oko cega se vi raspravljate. Prvo ti automobili nisu juce uzeti iz fabrike. Kilometri i vozaci su uticali na njih. Drugo M5 e34 je brzi od 325i e36 koliko mozes da viknes-na pravcu. Kada se pitanje prebaci u krivine - tu je vec pitanje vozaca. Ja vozim e30 318i cabria i 525i 24V skracen prenos i u krivinama e30 cabrio je tataba. I sa jacima sam se jurio po krivinama.

Link to post
Share on other sites

Nesto stoji iza sve ove rasprave! :aggressive:

Price o tome da je 2.5 24v ......... a //M.......... deluje mi kao da neko nema blage veze.I da neko stane na neku crtu i da se nesto odmerava,pa mi to govori da je IQ veoma nizak!

I nemoj te da izmisljate nesto sto je vec izmisljeno.

UOZBILJITE SE ! :angry:

Link to post
Share on other sites

De si Nidžo legendo.

Ono jutro te zbrzah nešto, sav sam bio rašrafljen.

Ej Miloš je momak ipo.

Keve mi.

Zamisli tek kako bi vozio 2.5 24v da ima?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.