320d e46 ventilator motora


Recommended Posts

Sumnjim na onaj konektor marke bosch sto se nalazi na ventilatoru motora m47, nece uopste da iskljuci vantilator, probao sam negde da pronadjem samo taj deo ali nista od toga, moze li neko da mi kaze sta jos mogu da proverim ili gde bih mogao da nadjem taj deo, makar i polovan.

Link to post
Share on other sites

Hvala druze zvao sam neke i samo sam u sapcu nasao za 120E stim sto ne znam kako da odem sa ovakvim autom do sapca jer ga moram probati na licu mesta, a ne znam ni kako da ga isprobam da li je taj deo zvekunuo 100 posto.

Link to post
Share on other sites

Ako nece da iskljuci onda ces moci da odes,s tim sto ce ti motor biti malo hladaniji nego inace,kao visko kad vrti non stop,ne bi valjalo da ne ukljucuje,a da pogledas mozda termo davac ili sta on vec ima,da tu nije kvar i da ne dobija pogresne informacije

Link to post
Share on other sites

U dzeku gde se spaja ima tri zice, plus, minus i signal sa kompjutera, ja signal presecem i on i dalje radi, pa sam opet spoijo i sad cu ga voziti na osigurac, nasao sam koji je, onaj najdeblji od 50A pa ako zatreba samo vratim osigurac dok ne kupim taj deo.

Link to post
Share on other sites

Tesko da ima u NS,jedino ako neko ne prodaje u delovima nekog havarisanog,probaj bagic u sajkasu ili onog u veterniku tj na putu za veternik,zaboravio sam kako se zove

Link to post
Share on other sites