izgubio ubrzanje e46 320d automatic


Recommended Posts

Pre neki dan sam isao u Bugarsku po neke stvari,naime nakon 50-ak kilometara voznje pokusao sam da pretecem jedno vozilo i totalno se zbunio posto auto kao da nije reagovao na gas.Vratio sam se u traku i pokusao jos dva tri puta da ubrzam auto ali on ni da se pomeri do 3000 obrtaja i kraj,u pitanju je bmw e46 320 d automatic.Bio sam sokiran jer sam mislio da je doslo do nekog veceg kvara medjutim na kompu mi nije izbacilo nikakvu gresku i nijedna lampica se nije upalila tako da nisam znao sta je u pitanju.Posle nekih 2-3 kilometara kada sam opet probao da ubrzam auto se ponasalo sasvim normalno,kao da se nista nije dogodilo vozio sam ga do nekih 180km/h i nisam smeo dalje jer da su me Bugarski policajci zaustavili verovatno bih sad bio na robiji.Od tada je proslo vec nekoliko dana i sve je u redu da li bi neko ko je imao takvih problema ili ko zna u stvari sta se to desilo mogao da mi objasni.

Link to post
Share on other sites

Pa neznam ja tog Baneta ja znam Vladu mogu kod njega da odem ali ne razumem zasto dijagnostika kada mi komp nije prijavio nikakvu gresku?

Bane Sibinovic,063405095,kod tunela,doktorza bmw,pitaj njega,on ce ti najbolje reci,pozovi ga i najavi se

Link to post
Share on other sites

Pa kada bi ti svaku gresku izbacivao na tabli ne bi postojala dijagnostika,idi ti lepo kako ti ljudi kazu kod ljudi koji se bave time i opusti se

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Uradjena dijagnostika koja nije pokazala nista.Isao sam kod majstora da skinem prednji katalizator koji je bio u ocajnom stanju.Sada jedino imam problem da kada upalim klimu motor pocinje neravnomerno da radi na leru a posto mi je auto automatik prilikom polaska sa ukljucenom klimom gas malo kasni mislim auto nece odmah da povuce kao da mu klima oduzima snagu svaki savet bi mi dobro dosao.

Link to post
Share on other sites

Onda bi trebalo da pitam majstora samo da napomenem da auto lepo ide i motor lepo radi jedino je sada problem da kada upalim auto pa onda klimu motor mna pocetku neravnomerno radi a kad natisnem papucicu gasa on se ne odazove odmah malo zakasni to znaci samo u startu a kada krenem onda nema problema ide ko zmaj.

Link to post
Share on other sites