Recommended Posts

E ovako stoje stvari prijatelji stari...osetih u poslednje vreme kako mi auto slabije vuce,pojma nisam imao sve dok na jedanput se ugasi iz cista mira na semaforu,kad sam otvori haubu videh mraz na celom isparivacu...i sta sad reko mi plinadzija da ozracim sistem jer moguce da se napravio cep,uradio prvi put,nista,drugi put nista,treci put pampur,ali ni to nije sve izgubih malo vode i poceo da dize temperaturu dok sam stajao na semaforima,u pokretu je vracao na optimalu...i tako sta reci...kad sam ozraciivao isparivac voda nije isla u mlazu vec je blago curkala kontam da bi trebala jace da siklja...i da,sad na benzin nece da pali...ubi me maler ova zadnja 2 meseca...koji potencjalni kvarovi mogu bit,kako bi se orjentisao za delove?

HVALA SVIMA,POZDRAV

Link to post
Share on other sites

Nekad nemoze na cepu na hladnjaku,pa moze i na isparivacu,skine se malo crevo na izlazu za vodu iz isparivaca i ispusti se ako je cep u samom isparivacu,i nemora bre na uzbrdicu da se parkira auto,gde ja u vojvodini da nadjem uzbrdizu??

2 fosne i pola palete blokova pa da ga naterujem :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

I majstor i ja smo ozracivali mada i dalje ista pesma,sutra je dan D,stigla mi nova vodena pumpa pa kad je namontiram videcemo sta ce biti...mene prine to sto sad kad skinem crevo na isparivacu voda bukvalno curka,ne ide u mlazu kako majstor kaze...tako da nadam se da je do pumpe...javljam prvom prilikom!

hvala ljudi,pozdrav

Link to post
Share on other sites