Podkrila E36


Recommended Posts

Na kompaktu su mi ispucal pod krila(ja ih zovem gace :lol: ),gde imaju ista da se kupe zavao sam neke prodavnice i cena je vise nego bezobrazan za komad plastike. Iteresuje me da li je neko kupova i preporuke gde bi moglo da se nadje !!

Link to post
Share on other sites

Na kompaktu su mi ispucal pod krila(ja ih zovem gace :lol: ),gde imaju ista da se kupe zavao sam neke prodavnice i cena je vise nego bezobrazan za komad plastike. Iteresuje me da li je neko kupova i preporuke gde bi moglo da se nadje !!

http://www.shopmania.rs/auto-dodatna-oprema/p-bmw-series-3-e36-94-98-compact-potkrilo-pred-deo-d-e36-90-98-2602721 probaj ovde,shopmania

Link to post
Share on other sites

Videcu ovo u Auto Delovi 24,malo mi deluju jeftini,u nekim radnjam sam zvao za podkrilo traze 3500 hiljade pa cak i vise da ne poverujete :(

Link to post
Share on other sites

1200 il 1700 dinara u astri auto u novom sadu... jeste da je tajvan ili turcin jebiga. al podkrilo je to. na sraf i stoji... ne smeta

Link to post
Share on other sites

1200 il 1700 dinara u astri auto u novom sadu... jeste da je tajvan ili turcin jebiga. al podkrilo je to. na sraf i stoji... ne smeta

Da napomenem da sam u istoj astri auto uzeo pre par godina blatobran za compacta e 36,veruj mi da je vise odgovarao za ladu samaru,ako je po njemu i podkrilo e onda ga nece upasovati,plasim se da je to sve sa shop manie a onda naduvana cena

Link to post
Share on other sites

odvalio si nije ti dobro.

za e39ku sam uzeo krilo

za e36

za golfa 2 celu prednjicu...

za e46 prednji branik.

u brucu pasuje a ni lim nije neki smrdljivi tanak... sta si ti uzeo i kada to ne znam, a ovo sto sam ja uzimao, za kopiju delova, je i vise nego super. odnos cena - kvalitet.

Link to post
Share on other sites

Nista nisam i odvalio i jako mi je dobro,znam sta sam kupio i kako sam prosao sa compactom,kasnije sam uzeo sa stranca i savrseno je pasovalo,a njihov deo je zavrsio u njihovim vratima,slobodno ih pitaj ne bojim ih se

Link to post
Share on other sites

ne,nikad nisam imao klia ni bilo koje drugo vozilo iz Francuske,a nadam se da ni necu,ovo sto sam rekao za compacta je istina,i za golfa 2 sam uzeo bio kod njih,pasovalo je ali je bilo plice krilo tj blatobran pa mi je auto delovao kao da ima siru desnu gumu od leve,naravno problem je resen sa stranca tako da sam i tu bacio pare,no covek se uci na greskama

Link to post
Share on other sites