Recommended Posts

Pozz,

Radi se o podizacima za bmw e30, dobio sam ih od prijatelja ali problem je sto su manji od mojih tj. nisu od coupe-a.Sad me interesuje da li bih mogao nekako da prebacim el. motorice na svoje podizace. Vidio sam kod nekoga na forumu da je to radio pa me interesuje da li je to zahtjevno.

Link to post
Share on other sites

stari tip podizaca sa sajlom pase samo na limuzinu ili samo na kupe,a noviji tip sa makazama pase i na limo i na kupe,isti su..samo i stakla moraju biti od novijeg tipa ako se stavljaju umesto starog podizaca sa sajlom...

Link to post
Share on other sites

stari tip stakala sa starim tipom podizaca. Od kupea pasu samo na kupe i od limuzine samo na limuzinu

novi tip stakala sa novim tipom podizaca. Stakla su razlcita a podizaci isti.

Link to post
Share on other sites

posto sam dobar covek, pisacu polako a ti polako citaj.

imas kupe? dobro. vrata su vrata i pre '87 i posle '87 jel tako? ista su. ako imas komplet staklo/podizac stari tip, samo ih ubacis u vrata, pod uslovom da su od kupea. Ako imas komplet/staklo podizac novi tip, opet samo ubacis u vrata, s tim da podizac moze i od limuzine, posto je isti kao i na kupeu.

Link to post
Share on other sites

Zbog istih rupa sam i pitao. Dok dodje na red i to resice se, slabo sam upoznat sa kockama old timer-ima... Nisam imao do sad ni jednu, ovo mi je prva. Lakse mi je kad je neko neke stvari radio, nego sam da izmisljam nesto sto je vec izmisljeno. Hvala

Link to post
Share on other sites

Opaaa :) ja imam neke sa makazama podizace, mislio sam da ne mogu kod mene jer su kratki za limuzinu. Znaci samo mi trebaju stakla. Slikacu ih sutra pa da utvrdimo tacno sta to visi na zidu :crazy: mozda i nije od e30 :D

Link to post
Share on other sites