Recommended Posts

opet ja.Ja ne znam sta se desava cim jedno popravim nesto drugo isti dan otkaze.Taman sam sredio skorz rashladni sistem,vozio se malo po gradu,parkirao.,ponovo da upalim ,NECE! Zvuk je isti kao kad normalno palim al nikako da upali.Iskljucim ukljucim-nista, treci put upali ! vozao se parkirao ponovo da probam ...upali sto se kaze na pola kljuca?! Majstor kaze akumulator ili pumpa od goriva.elektricar mjerio napon na akumulatoru kaze dobar sve ok. Imate li kakvu ideju sta moze biti?

Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ima veze, ali meni kad je crkao akumulator elektricar merio napon i bio je dobar, kakav i treba da bude, al auto nije hteo da upali. Cim sam stavio novi akumulator pali odma bez ikakvih problema.

Al sta je kod tebe problem ne znam, ovo ti je moje iskustvo.

Link to post
Share on other sites

Nije dovoljno meriti napon akumulatora! Nosio sam moj akumulator kod električara i stavio ga je na neki uređaj koji meri snagu pod opterećenjem- meni je aku. bio "ispravan" ali je izgubio snagu (oko 50%) što mu nije bilo dovoljno da zavergla. Testiranje akumulatora nisam platio jer sam odmah kod njega poručio nov, inače je par stotina dinara...

Link to post
Share on other sites

Ne bi trebalo da je ews ..jer wergla samo nije mogao da upali.Evo danas sam se vozao cijeli dan...sve ok....A to za akumulator..hm..interesantno...raspitacu se jos sta i kako...Vartin je akumulator i jest da mu je 4 godine vec... ma samo da nije pumpa od goriva...kako izgleda koji su simptomi kad pumpa pocene da zajebava?? jel rikne odmah ili prvo pokazuje neke znakove da ce da crkne??

Link to post
Share on other sites