Recommended Posts

Pozdrav drustvo,

Dosta vremena je proslo nakon prvog oglasavanja i mog predstavljanja... pa evo napokon sam izdvojio vreme da iskljocam par slika svog auta, nekome je dosta poznat nekome nije. :) Kod mene je godinu i 6 ili 7 meseci nisam tacno siguran, i prilicno sam zadovoljan, bilo je tu finog ulaganja ali boze moj, ko danas nema ulaganja :) Ima planova u blizoj buducnosti oko estetike, recimo felne ce da se vrati u metalik sivo, karbon ce da se makne, lajsna ispod levog fara je uvek bila anomalicna i mora da se zameni jer bode oci :) ugradice se angel eyes led. Toliko za sada. Nadam se pozitivnim komentarima, stop hejteri :D

img4228.jpg

img4232.jpg

img4235.jpg

img4237.jpg

img4239.jpg

img4277.jpg

img4255.jpg

img4260.jpg

img4268.jpg

img4270.jpg

img4281.jpg

img4311.jpg

img4314.jpg

img4319.jpg

img4321.jpg

img4335.jpg

img4288.jpg

img4291.jpg

toliko za sada :)

Link to post
Share on other sites

lip spoilercic znam, i to je u planu, zaboravio sam u brzini i njega da navedem kao i morimoto sociva za ksenone i maglenke. Gledam da sto vise vuce ka fabrici. :)

Hvala na pozitivnim komentarima ljudi

Link to post
Share on other sites

Privezak, kurton na volanu, folija, felne, maglenke i rupe u zadnjem braniku najvise bodu oci.

Ostalo je ok.

Link to post
Share on other sites

Privezak je do jaja... :D

Auto 100 puta lepsi sad nego pre sa onim cudom na gepeku, sve sto ti je u planu u potpunosti podrzavam i mislim da ce posle toga biti auto za primer... ;)

Link to post
Share on other sites